З понеділка вулицю Чернівецьку перекривають на реконструкцію

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

15 червня на вул. Чернівецькій розпочинаються роботи з реконструкції. Про це повідомив заступник директора департаменту ЖКГ ЛМР Андрій Білий.

Як розповів ZAXID.NET Андрій Білий, підрядна компанія уже підтвердила готовність розпочати роботи на вул. Чернівецькій з понеділка. Спочатку на вулиці триватимуть підготовчі роботи, а до кінця тижня вулицю почнуть перекривати на реконструкцію. Тимчасову схему об’їзду вул. Чернівецької незабаром оприлюднить мерія.

«Вулицю будуть перекривати частинами, щоб забезпечити курсування громадського транспорту, автомобілів «Укрпошти» та інших. Тобто спочатку перекриють одну смугу, потім другу», – уточнив Андрій Білий.

Нагадаємо, тендер на реконструкцію вул. Чернівецької виграла компанія ТзОВ «Вельт Капітал». Загальна вартість реконструкції становить 89,9 млн грн. Під час реконструкції підрядник має замінити всі комунікації, замінити покриття на асфальтне, відремонтувати тротуари, прокласти велодоріжку, встановити зупинки очікування громадського транспорту тощо.

До слова, пропозиція ТОВ «Онур», яке саме проводить реконструкцію площі Двірцевої, всього на 100 тис. грн відрізнялась від пропозиції фірми «Вельт Капітал», що перемогла на тендері.

Згідно з укладеним договором, ТзОВ «Вельт Капітал» проводитиме реконструкцію вул. Чернівецької близько двох років.

Під час реконструкції на вулиці зріжуть частину сухих дерев та чагарників, замінять комунікації, дорожнє покриття на асфальтоване, відремонтують тротуари, висадять багаторічні кущі та дерева, встановлять вуличні меблі, зупинки громадського транспорту, освітлення, дорожні знаки, світлофори та підземні контейнери для сміття.