Вівторок, 21 Вересня

З початку навчального року дітей та вчителів не пускатимуть до школи із підвищеною температурою

Pinterest LinkedIn Tumblr +

МОЗ України працює над новими правилами навчання у школах з 1 вересня 2020 року в умовах карантину на тлі поширення к-вірусу. Про це повідомив очільник відомства Максим Степанов під час брифінгу 15 липня.

«Буде обов’язковим вимірювання температури для всіх працівників, які приходять на роботу до навчальних закладів, обов’язкове вимірювання температури для дітей», — розповів він.

За словами міністра, за температури 37,2C і вище ані працівників, ані дітей не допускатимуть до навчальних закладів.

Також діти будуть зобов’язані приходити до шкіл у масках, а у навчальних закладах мають обов’язково бути антисептики.

«Я маю надію, що на наступному тижні всі ці правила вже будуть нами розроблені, і ми будемо подавати їх на затвердження для того, щоб заздалегідь всі знали, в який спосіб будуть навчатися наші діти», — зазначив Степанов.

Він додав, що завчасна розробка цих правил дасть змогу керівникам навчальних закладів підготуватися до навчального року з 1 вересня.

Міністерство освіти та науки також обговорює та розробляє варіант змішаної форми навчання з 1 вересня: частково онлайн та частково офлайн.

У червні колишня виконувачка обов’язків міністра освіти Любомира Мандзій заявила, що у Кабміні ще немає рішення, чи підуть учні до школи 1 вересня, чи залишаться на дистанційному навчанні.

Із запровадженням карантину в Україні у березні навчальні заклади перейшли на дистанційне навчання. Водночас у МОН заявили, що близько 3% закладів освіти не мають підключення до мережі інтернет.

Share.