Четвер, 29 Лютого

З парковки ресторану «Фешн» більше не можна виїхати у пішохідну зону Львова

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні у Львові закрили виїзд автівок з парковки ресторану «Фешн» у пішохідну зону міста. Для цього на пл. Підкови – вул. Театральній встановили антипаркувальний стовпець. Про це повідомив керівник департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило.

«Виїзд із пл. Підкови, де розташований ресторан, на вул. Театральну, а відтак і в пішохідну зону міста, відтепер закритий. Виїхати з парковки ресторану, як і заїхати, можна лише через пр. Свободи», – зазначив Олег Забарило.

У департаменті міської мобільності наголошують: люди, які приїжджають до Гарнізонного храму на міську церемонію прощання з нашими захисниками, могли та надалі можуть паркувати свої авто на пл. Катедральній. У цьому їм допомагатимуть працівники «Муніципальної варти», які контролюють в’їзд автівок у пішохідну зону центральної частини міста.

Нагадаємо, вчора в мережі з’явилось відео, на якому водійка «Мерседеса», слухаючи російську музику, проїжджає через площу Ринок. Завдяки даним з камер відеоспостереження з’ясувалось, що у пішохідну зону автівка заїхала з парковки ресторану «Фешн» через вулицю Театральну. Оскільки водійка не мала відповідної перепустки та порушила правила дорожнього руху, відеоматеріали із зафіксованими номерними знаками вже передано в правоохоронні органи.