Четвер, 29 Лютого

З Маріуполя до Львова зі своєю вишиванкою: історія 9-річного Володі

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

9-річний Володя приїхав до Львова із Маріуполя 4 квітня. Хлопець вдома не займався спортом, однак зараз його дуже полюбив завдяки заходу «Спорт активація». Історію юного спортсмена розповіли в управлінні спорту Львова.

«Знайомтеся, це – Володя. Хлопцю 9 років. До Львова він приїхав з Маріуполя 4 квітня. Хлопець вдома не займався спортом, однак його дуже полюбив під час «Спорт активації». Каже, що жодного разу її не пропустив. Більше того, 19 травня виграв вишиванку від партнерів проєкту, однак цікавіше те, що на цю «Спорт активацію» у День вишиванки хлопець прийшов у власній вишитій сорочці, яку привіз з Маріуполя», – зазначають в міському управлінні спорту.

Володі дуже сподобався велоспорт, однак, каже, найбільше розуміння у нього у спортивному орієнтуванні, адже добре знаходив необхідні локації в рідному Маріуполі. Загалом хлопцю подобаються абсолютно усі активності, які представили львівські спортивні школи на «Спорт активації» у травні. Додає, що спробував би свої сили в усіх видах спорту, якби у нього була така можливість.

До слова, хлопець хоче залишитися у Львові. Йому тут дуже подобається.

Нагадаємо, впродовж травня, кожного вівторка та четверга, з 15:00 до 17:00 у Стрийському парку відбувається захід управління спорту Львова «Спорт активація», метою якого є адаптація та соціалізація внутрішньо переміщених осіб засобами спорту, а також стабілізація їхнього психоемоційного стану.