Середа, 22 Травня

З квітня зарплата частини українських медиків зросте

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Прем’єрміністр України Олексій Гончарук анонсував підвищення зарплати лікарям на 30% та пакет безоплатних медичних послуг

Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

За словами глави уряду, уряд наразі переглядає мережу опорних лікарень, яка не враховує реальні актуальні розрахунки.

“У п’ятницю НСЗУ отримало від лікарських установ по всій Україні заявки з усіма необхідними цифрами для розрахунків. Вся необхідна інформація, щоб правильно розрахувати потрібну мережу, в НСЗУ є. Наступного тижня будуть проводитися відповідні наради з керівниками ОДА щодо цього питання”, – написав Гончарук і додав, що інформація про закриття лікарень в регіонах – міф.

За словами прем’єр-міністра, уряд підвищить заробітну плату для середнього медичного персоналу до 30% – завдяки збільшенню бюджету на охорону здоров’я.

“У бюджеті-2020 передбачено на 13% більше коштів на охорону здоров’я, ніж торік. Бюджет Програми медичних гарантій на спеціалізовану медичну допомогу порівняно з торішньою субвенцією збільшено на 9 млрд”, – йдеться в повідомленні.

“Другий етап медреформи стартує вчасно! Через місяць українці отримають гарантований пакет безоплатних медичних послуг. Без медичної допомоги ніхто не залишиться.

І це вперше, коли медицина для українців буде справді безкоштовною — а не просто на папірцях”.