З’явилися фото наслідків ракетного удару по передмістю Львова

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Під час масованої ракетної атаки на Львівщину у вівторок, 15 листопада, відбулося влучання в житловий квартал у селі Солонка біля Львова, пошкоджені чотири будинки. Місцеві депутати оприлюднили фото з місця події, пише ZAXID.NET.

«От такий приліт в Солонку. Надіюся, що сільська та обласна рада за наші бюджетні кошти допоможе постраждалим відновитись, іде зима», – повідомила депутатка Солонківської сільської ради Надія Баволяк у групі громади у Facebook.

Вона закликала небайдужих допомогти постраждалим з відновленням, запропонувавши їм допомогу.

«По Солонці – прильоти серед житлового кварталу, пошкоджено чотири будинки. До медиків звернулась одна людина», – розповів перший заступник голови Солонківської ОТГ Микола Пущак. На щастя, внаслідок обстрілів обійшлося без жертв.

Нагадаємо, у вівторок, 15 листопада, росіяни здійснили чергову масовану ракетну атаку на Львів та Львівську область, випустиши понад 10 ракет. У місті та у передмісті пролунала серія вибухів. Пошкоджені три енергетичні об’єкти, Львів та кілька районів області без світла. У Львові з’явилися проблеми з водопостачанням та мобільним зв’язком.