З батутом і будиночком на дереві: у сквері святого Юра облаштують дитячий майданчик

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Галицька районна адміністрація провела закупівлю із вибору підрядника для влаштування дитячого майданчика у сквері святого Юра у Львові, проект якого торік обирали на всеукраїнському архітектурному конкурсі, пише Zaxid.net.

12 квітня Галицька райадміністрація визначила приватного підприємця Ігоря Новосада переможцем закупівлі і має намір укласти угоду на виконання цих робіт за 904 тис. грн. Про це йдеться в інформації у системі публічних закупівель Prozorro.

За проектом, який переміг у згадуваному архітектурному конкурсі, майданчик у сквері святого Юра вміщуватиме одночасно до 20-ти дітей трьох вікових груп – від новонароджених до 6 років, від шести до десяти років, та до 12-ти років та забезпечувати умови для їхнього активного дозвілля. Це буде майданчик європейського зразка із неагресивною фоновою архітектурою, з пластичними формами та ландшафтними елементами. За задумом, він не конкуруватиме із пам’ятником Андрею Шептицькому.

Концепція дитячого майданчика на площі Святого Юра. Автори проекту: Рибак Юлія, Саніна Аліна, Телюк Христина

Концепція дитячого майданчика на площі Святого Юра. Автори проекту: Рибак Юлія, Саніна Аліна, Телюк Христина

Авторами проекту є Рибак Юлія, Саніна Аліна, Телюк Христина.

Відповідно до технічної документації, підрядник має влаштувати на території майданчика лазанку, яка буде головною принадою майданчика. Також тут змонтують будинок на дереві, слухову трубу, батут, чотири балансири, дві гойдалки для старших дітей та дві – для молодшик, гірку та інші ігрові елементи. Довкола майданчика розташують лави трьох різних типів, обладнають велопарковку. Передбачено улаштування покриттів з рулонного газону та додаткове озеленення.

Варто нагадати, що попередній дитячий майданчик у сквері на площі Святого Юра був занедбаним, його демонтували під час реконструкції площі та прокладення дороги, яка сполучає вул. Митрополита Андрея та вул. М. Устияновича. Враховуючи реконструкцію площі та для убезпечення дітей від дорожнього руху було обрано нове місце для розташування дитячого майданчика в сквері.