З аеропорту Львова запустили міжнародні вантажні авіаперевезення

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Міністерство інфраструктури запустили в аеропорту «Львів» програму міжнародних вантажних авіаперевезень.

Як повідомив очільник Мінінфраструктури Владислав Криклій, з летовища уже відправився перший літак Ан-26 з вантажем Укрпошти за маршрутом Львів – Рига – Львів. Криклій зазначив, що проєкт дозволить працювати аеропорту під час карантинних обмежень.

«Світова криза у пасажирському авіасполученні, спричинена пандемією коронавірусу, стала поштовхом для розширення програми вантажних перевезень. В умовах карантинних обмежень економіка країни має працювати. Вдячний команді аеропорту «Львів» та керівнику Тетяні Романовській за роботу, яка дозволяє підприємству працювати під час карантинних обмежень», – заявив Владислав Криклій.

Через аеропорт «Львів» мережа регулярних вантажних перевезень пролягатиме до Східної і Північної Європи, країн Кавказу, Середньої Азії та Азії. Зокрема, передбачаються рейси до Польщі, Чехії, Фінляндії, Бельгії, Білорусі, Німеччини, Грузії, Ізраїлю, Азербайджану тощо. Також авіакомпанія «Елерон» планує забезпечити вантажні авіаперевезення через хаб в аеропорту «Львів» не тільки у міжнародному, а й у внутрішньому сполученні.

Після закінчення карантину розпочнеться програма регулярних щоденних вантажних польотів зі Львова та Києва до Дніпра, Одеси. Авіакомпанія планує вантажообіг через аеропорт «Львів» на внутрішніх та міжнародних лініях в обсязі 3 256 тонн на місяць, або 39 072 тонни вантажу на рік в період з 2020 до 2021 року.

«До речі, повітряне судно Ан-26 з реєстраційним номером UR-CSK стало відомим завдяки лівреї, що її отримало під час зйомок в голлівудському блокбастері «Нестримні» (The Expendables) зі Сильвестром Сталлоне та іншими голівудськими зірками в головних ролях», — додав міністр.


Раніше Укрпошта приєдналась до глобальної мережі прискореної доставки EMS (Express Mail Service), яка дозволить доправляти посилки з усього світу за 7-10 днів. Везтимуть їх до вас виключно літаком.

Share.