З 1 червня Польща планує запустити потяг Варшава – Люблін – Гребенне

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Польський приватний залізничний перевізник Stowarzyszenie Kolejowych Przewozów Lokalnych (SKPL) подав заявку до польського Управління залізничного транспорту на такі пасажирські перевезення.

Про це, як пише ЦТС, повідомляє Rynek kolejowy. Згаданий напрямок має стати складовою міжнародного маршруту Варшава – Гребенне – Рава-Руська – Львів.

SKPL, згідно з заявкою, планує обслуговувати маршрут з 1 червня 2023 року до 31 травня 2028 року. Перевізник повідомив Управління залізничного транспорту, що потяги курсуватимуть лише в міжнародному сполученні.

Щодня курсуватиме одна пара поїздів мінімальною місткістю 240 пасажирів. Відправлення з вокзалу Варшава Всходня планується о 14:00 (за місцевим часом), з Любліна – о 16:00, прибуття до Рави-Руської – о 20:15 (за київським часом). Тут відбуватиметься пересадка на потяг “Укрзалізниці” до Львова. Повернення з Рави-Руської заплановане на 08:45, прибуття до Варшави – о 13:00.

Нагадаємо, що на початку квітня відбулася тестова поїздка поїзда за маршрутом Люблін – Рава-Руська. Вона здійснювалася рухомим складом саме SKPL.

“Запуск сполучення між Варшавою, Любліном, Рава-Руською та Львовом дозволить задовольнити величезний попит українців на зручну логістику поїздом до та з польської столиці, а також розвантажити автомобільні пункти пропуску”, – заявив тоді віцепрем’єр-міністр – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.