Юрій Горбунов під час воєнного стану несанкціоновано виїжджав за кордон

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Телеведучий Юрій Горбунов виїжджав за кордон під час повномасштабного вторгнення Росії до України. Про це у понеділок, 7 серпня, повідомило видання «Цензор.Нет», посилаючись документи молдовських прикордонних служб.

За даними документів, 52-річний Юрій Горбунов, який є військовозобов’язаним, 1 березня 2022 року перетнув кордон Молдови з Євросоюзом із синами Данилом та Іваном. За інформацією співрозмовників видання, після виїзду Горбунов перебував в іспанському курортному місті С’Агаро.

«52-річний Горбунов не підпадає під норму “батько трьох дітей”, хоча у першому шлюбі в нього була донька, вона вже повнолітня і сама має дитину. Від Катерини Осадчої у ведучого двоє синів. У квітні сам Горбунов, коментуючи виїзд Влада Ями до США сказав, що не зміг би виїхати за кордон під час повномасштабного вторгнення», – заявило видання.

Журналісти звернулись до Юрія Горбунова по коментар щодо цієї ситуації, проте відповіді не отримали.

Звісно, можна сказати, що в той момент багато батьків рятували дітей і їх не можна засуджувати. Але, як відомо, виїзд дружини мера Чернігова на службовому авто коштував йому посади.

Не так давно Горбунов опинився в епіцентрі іншого скандалу – через те, що держава йому виділила 33 мільйони на 24-серійний серіал СМТ “Інгулець”.

“Два талановиті айтішники Максим та Данило втікають із фронтового Харкова і дорогою на Львів опиняються на Кіровоградщині в смт Інгулець, де всім керує фермер Олексій Паровоз на прізвисько Батя.

Воєнні вояжери: як Юрій Горбунов виїхав з України під час війни 03

Спершу Горбунов заявив, що 33 мільйони – це “зовсім невеликі кошти” на такий серіал. Але через тиждень “з огляду на суспільну дискусію останніх днів, яка розгорнулася”, разом з командою вирішив відмовитися від державного фінансування.

За його словами, жодної гривні від держави вони наразі не отримали, і мали б отримати тільки як компенсацію за готовий продукт.

Горбунов додав, що разом із командою буде шукати інші можливості для виробництва серіалу.

А ще він наголосив, що “історія не про Поворознюка”.