Середа, 19 Червня

Юні українки з Рівенщини підкорили соцмережі народними піснями

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сестри Мирослава Столярець та Дар’я Кривицька з села Городок на Рівненщині вразили соцмережі виконанням українських народних пісень.

У коментарі для “Українського інтересу” Мирослава Столярець розповіла, що народні пісні, у яких втілена душа народу, чіпляють за живе та подобаються молоді.

Їхня аудиторія росте в геометричній прогресії – гарні голоси, емоційний та щирий спів подобаються як українцям, так й іноземцям. Їхні відео набирають мільйони переглядів та тисячі поширень.

“Ще з дитинства дуже люблю українські пісні, не вибрати їх було би для мене якось дивно. Я – українка, мені ближче до душі те, що рідне. Люблю співати. Цьогоріч закінчила школу та поступила в Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка. Зараз я першокурсниця”, – зазначила дівчина.

Сестри підкорили соцмережі не лише народними піснями, а й національним одягом. Розкішні вишиванки, яскраві низки намиста та коси до пояса доповнюють їхній український образ. За словами Мирослави, вони з сестрою обожнюють національне вбрання та намагаються його популяризувати.

“Залишати українську пісню не плануємо. Будемо і надалі поширювати нашу культуру”, – сказала вона.

Дівчина підкреслила, що майже всі користувачі соцмереж позитивно реагують на їхні пісні, що ще більше надихає на спів.