Юна і талановина волонтерка зі Львівщини здійснила свою мрію: заспівала з улюбленим співаком

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Анна-Марія Герман – 11-річна співачка із Комарного, яка від початку повномасштабної війни збирає кошти для ЗСУ, здійснила свою мрію – познайомилась і заспівала з улюбленим виконавцем Михайлом Хомою

Про це на своїй сторінці написав львівський журналіст Роман Онишкевич, переда “Еспресо. Захід“.

“Є історії, які можуть розчулити навіть професійного циніка. У Комарно мешкає дуже талановита і добра Анна-Марія Герман. Дівчинка не бачить. Але 10-річна дитина довела, що проблеми зі здоров’ям ніщо у порівнянні із силою духу, настояною на любові до Батьківщини” – написав журналіст.

Анна-Марія своїми виступами збирає чимало коштів для війська. А якось в інтерв’ю дівчинка зізналася, що її улюбленим співаком є Дідзьо і вона мріє з ним познайомитися.

“Добре, що світ тісний, а спільні друзі – небайдужі. Дякую Yuriy Smertyga Зеник Кіт та іншим гарним людям, які посприяли, аби зустріч відбулася.

Великий респект Михайлу Хомі. Коли він почув про бажання своєї маленької прихильниці, то попросив трошки зачекати. Йому потрібен був час на створення пісні, яку він під час зустрічі заспівав з Анною-Марією. Маю підозру, що їхня дружба надовго”, – припустив Роман Онишкевич.