YouTube і Facebook видалили сторінки Миколи Азарова

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Втікач експрем’єр України часів Віктора Януковича Микола Азаров поскаржився на видалення своїх сторінок у Facebook та YouTube. Він зазначив, що це було зроблено без пояснень. Випадок Азаров назвав свободою слова по-американськи, а також вважає, що “США мcтяться йому” за його позицію щодо Білорусі, де тривають антиурядові протести.

«У мене був ютуб-канал з тисячами підписників, мільйонами переглядів, лайками, коментарями. 67 країн світу становили його аудиторію. Його без попередження заблокували. Те ж саме відбулося зі сторінкою в Facebook. Видалили без пояснень!» — поскаржився він.

За словами політика-втікача, в ніч на 29 серпня його канал на Youtube був заблокований “за порушення експортного законодавства” , а точніше “законів про санкції і правил торгівлі”.

“Google (ред. YouTube належить Гуглу) дотримується всіх законів про санкції і дотриманні правил торгівлі. Якщо ми виявляємо, що обліковий запис порушує ці закони, то робимо відповідні дії”, – уточнили в компанії.

“США мcтяться мені за підтримку Білорусі. Мій канал на Youtube заблокований. Відразу Youtube самовільно відмовив у доступі до інформації мільйонам людей. Позбавив їх можливості дізнатися мою точку зору. Що це, як не політична цeнзура?! І вона давно стала фірмовою рисою керівництва Google: там безжaльною рукою вичищають все, що не відповідає інтересам Вашингтона. Західні інформаційні гіганти, в першу чергу Google, давно втратили береги”.

Facebook акаунт Азарова ж заблокували через два тижні, 12 вересня.

Слід наголосити, що сторінки експрем’єра були місцем поширення основних тез кремлівської пропaганди щодо ситуації в Україні та в інших країнах. Також там можна було зустріти відверті вигадки.

Share.