Понеділок, 4 Грудня

Його очі, голос і те, як він курив сигарету, – родина впізнала бійця, розстріляного окупантами

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Російські окупанти розстріляли українського полоненого за слова “Слава Україні”. Особу українського військового вдалося встановити. Про це пише 24 Канал.

Сестра розстріляного полоненого впізнала брата. На цей момент вона попросила не розкривати інформацію про його ім’я та інші деталі.

Українська журналістка Софія Кочмар-Тимошенко пише, що сестра загиблого каже, що “це 100 відсотків” її брат. “Це його очі, голос і те, як він курив сигарету”, – цитує журналістка сестру.

Вона зазначила, що сестра вбитого українського військового просить мовчання, “поки вийдуть на зв’язок побратими з нуля і хоче бути біля його матері з самого ранку”.

Зранку 7 березня Софія Кочмар-Тимошенко опублікувала ще один допис, в якому повідомила, що шестеро членів родини впевнені, що це їх брат і син.

“Я вже була в дорозі до них, але сестра каже: “мамі дуже погано, просимо тиші”. Я поважаю їх право. І теж усіляко сприяю пресофіцерам і командирам знайти його. Бо, як на мене, от саме зараз це право спецслужб і ЗСУ з’ясувати правду і сказати те, що можна. Наступне випробування – це знайти локацію і тіло”, – написала журналістка.