Їдемо на море: як добратись поїздом зі Львова до українських курортів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Якщо минулого року до Чорного та Азовського морів курсували аж шістнадцятьма потягів, то цього року наразі зі Львова до курортного півдня України курсують лише чотири поїзди.

Через пандемію коронавірусу “Укрзалізниця” була змушена зменшити кількість потягів, що курсують Україною. Однак у зв’язку з пом’якшенням карантинних заходів та початком літнього сезону продаж квитків на популярні напрямки повертається. Зокрема, з’являються квитки і на потяги до морських міст.

Потяг №012Л за напрямом “Львів – Одеса Головна” вирушає о 22:24. До Одеси він прибуває о 8:43.Загалом поїзд перебуває у дорозі 10 годин 19 хвилин.

Ціни на квитки за напрямом “Львів – Одеса Головна”:

  • місце у вагоні класу “Люкс” – 1892 грн;
  • місце у купейному вагоні – 772 грн.

Зупинок на цьому напрямі лише дві – у Тернополі та Жмеринці.

Потяг №107Л за напрямом “Ужгород – Одеса Головна” виїжджає о 20:02, а на кінцеву станцію прибуває наступного дня о 14:51. Так, у дорозі доведеться провести 18 годин 49 хвилин.

Ціни на квитки за напрямом “Ужгород – Одеса Головна”:

  • місце у вагоні класу “Люкс” – 1454 грн;
  • місце у купейному вагоні – 603 грн;
  • місце у плацкартному вагоні – 239 грн. (цей вагон є без кондиціонування)

Цей потяг зупиняється у містах Чоп, Мукачеве, Львів, Тернопіль, Жмеринка та інших станціях.

Поїзд №110/109 Львів — Херсон курсуватиме щоденно зі Львова з 3 липня, з Херсона з 4 липня.

  • Купівля на сайті Укрзалізниці поки неможлива

Поїзд №86/85 Львів — Новоолексіївка вирушить зі Львова 5 липня, з Новоолексіївки 6 липня. До 12 вересня він курсуватиме щодня, після 13 вересня — через день.

  • Купівля на сайті Укрзалізниці поки неможлива

У мінінфраструктури кажуть, що поїзди проходять посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу, у кожному вагоні встановлено санітайзер, яким можуть користуватися пасажири. А поїзні бригади забезпечені засобами індивідуального захисту, пройшли відповідні інструктажі та медогляд.

Для посадки в поїзд пасажири обов`язково повинні вдягти захисну маску, а також виміряти температуру при вході на вокзал та при посадці до вагона. Пасажирам рекомендують якнайменше пересуватися вагонами.

Нагадаємо, український лоукостер SkyUp відкриває пряме авіасполучення Львів – Херсон та Львів – Одеса. Про це ідеться на сайті авіакомпанії.

Польоти в Херсон будуть виконувати з 4 липня тричі на тиждень – у понеділок, четвер і суботу з вильотом зі Львова о 15:55 та прибуттям в Херсоном о 17:20. У зворотному напрямку виліт буде о 18:20 з прибуттям у Львів о 19:50. Вартість квитків стартує від 501 гривні в одну сторону.

В Одесу авіакомпанія почне літати з 3 липня, рейси виконуватимуться щовівторка і щоп’ятниці з вильотом зі Львова о 16:50 і прибуттям в Одесу о 17:50. З Одеси літак вилітатиме о 18:50 та прибуватиме до Львова о 19:50. Вартість квитків також стартує від 501 грн в одну сторону.