Європейські політики висунули Зеленського і народ України на Нобелівську премію миру

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Володимира Зеленського та народ України висунули на Нобелівську премію миру. Це​ – ініціатива групи чинних та колишніх політиків країн Європи, пише 24 Канал.

Відповідну пропозицію вони сформулювали у листі до комітету Нобелівської премії ще 11 березня. Втім, аби прийняти її, потрібно буде переглянути процедуру номінації.

Підписанти цього листа наголосили, що відважний народ України бореться за збереження демократії та самоврядування. Це роблять усі – від демократичного обраного президента Зеленського, до чоловіка, якому зі сльозами на очах доводитися прощатися з рідними та йти захищати свою країну від загарбників.

Весь народ України піднявся на спротив силам авторитаризму. Ми віримо, що зараз саме час показати українцям, що світ на їхньому боці,– мовиться у зверненні.

Політики просять про повторне висування кандидатур

Офіційно кандидатури на Нобелівську премію миру, як і зазвичай, можна було подавати до 1 лютого. Втім, європейські політики просять повторно відкрити цю процедуру – до 31 березня. “Ми розуміємо, що це порушення процедури, але віримо, що воно виправдане через поточну безпрецедентну ситуацію”, – наголосили у листі.

Share.