Єгипет безкоштовно лікyватимe українців, які зaхвoріють на коpонавірус

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Єгипет безкоштовно лікуватиме, тобто покриватиме витрати на лікyвання українських туристів від коронавірусу, якщо вони зaхвoріють під час перебування в країні. Про це повідомив Офіс президента після розмови президента України Володимира Зеленського з президентом Єгипту Абделем Фаттахом Ас-Сісі сьогодні, 24 липня.

«Знаю, що деякі українські авіакомпанії з 1 липня відновили чартерні рейси до міжнародних аеропортів Шарм-ель-Шейха та Хургади і що наші туристи стали пeршими іноземними гостями після послаблення карантину. Єгипет – це чудова, дуже гостинна країна. Для мене вкрай важливим є забезпечення безпеки і здоров’я українців за кордоном. Особливо ціную рішення посилити епідконтроль на курортах і покривати витрати на лікування наших туристів», – цитує Зеленського Офіс президента.

Єгипет відкрив міжнародне авіасполучення з морськими курортами для іноземних туристів з 1 липня.

Зокрема, йдеться про Південний Синай, де розташовані Шарм-ель-Шейх і Дахаб, провінцію Червоне море, де розташовані курорти Хургада та Марса-ель-Алам, а також місто Мерса-Матрух на узбережжі Середземного моря.

Крім того, влада Єгипту вирішила до 31 жовтня не стягувати плату за візи. Таким чином, туристи зможуть заощадити 25 доларів, які раніше доводилось платити.

Раніше МОЗ включило Єгипет у «зелений» список країн, а це означає, що громадяни України можуть не перебувати в самоізоляції два тижні після повернення з цієї країни.

Додамо, що актуальний режим в’їзду до всіх країн світу для громадян України в умовах пандемії можна переглянути на інтерактивній мапі, розробленій Міністерством закордонних справ.

Share.