Вівторок, 21 Травня

Яворівська лікарня придбає новенький автомобіль за 760 тис. грн

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Доставити автомобіль мають до кінця 2022-го

Яворівська центральна районна лікарня придбає новенький автомобіль Hyundai I-30 за 760 тис. гривень.

Відповідний тендер опублікований на порталі «Prozorro», пише Lviv.Media.

Очікувана вартість закупівлі становить 762 тис. гривень. Аукціон відбудеться 9 грудня. Переможець тендеру повинен буде доставити автомобіль до медзакладу до кінця цього року.

Згідно з тендерною документацією, за кошти лікарня придбає новенький автомобіль Hyundai I-30 не раніше 2022 року випуску у комплектації «Comfort».

Автомобіль повинен бути оснащений фронтальними подушками безпеки водія та переднього пасажира, кріпленням для дитячого крісла IS0FIX, дитячим замком з автоматичним блокуванням, системами ABS, ESC, HAC.

Окрім того, у легковика має бути кондиціонер, задні локатори парування, електропривід складання дзеркал, електрорегулювання і підігрів дзеркал заднього виду, камера заднього виду.

Також в умовах зазначено, що сидіння повинні бути з тканинною оббивкою, а передні сидіння — з підігрівом. Автомобіль має бути оснащений кольоровим 8-дюймовим LCD дисплеєм Touch Screen та підтримувати додатки Apple CarPlay, Android Auto та Bluetooth.

Гарантія на автомобіль повинна становити не менше 3-х років або 100 тис. км пробігу. Компанія-переможець тендеру повинна доставити легковик лікарні, ввести його в експлуатацію та провести інструктаж.

Нагадаємо, порушники паркування принесли Львову за тиждень ще понад 2 мільйони гривень. Кількість виписаних інспекторами з паркування штрафів за порушення правил зупинки чи стоянки сягнула 6 657. Загальна сума, на яку виписали штрафи, дорівнює 2 498 560 гривень.