Неділя, 25 Лютого

Ярослава Дубневича оголосили в міжнародний розшук, він опинився за кордоном

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Народний депутат Ярослав Дубневич, який є обвинуваченим у справі збитків Укрзалізниці на 93 млн грн, а також запевняв, що перебуває в Україні, опинився за кордоном. Вищий антикорсуд оголосив його у міжнародний розшук. Про це інформує Центр протидії корупції.

“Як повідомив прокурор, 8 жовтня 2023 року Дубневич перетнув кордон Румунії з Угорщиною, подальше його місцезнаходження невідоме. Про це на запит українських органів відповіли в Європолі.

При цьому невідомо, як він перетнув український кордон, адже даних про це в системі немає”.

ЦПК повідомляє, що ВАКС задовольнив відповідне клопотання прокурора та оголосив Дубневича в міжнародний розшук. Рішення в подальшому дасть змогу ініціювати зміну запобіжного заходу та стягнути 56 млн грн в дохід держави.

У лютому 2022 року Спеціалізована антикорупційна прокуратура за матеріалами досудвого розслідування НАБУ скерувала до суду обвинувальний акт про обвинувачення 9 осіб, серед яких – нардеп Ярослав Дубневич.

Нардепа та 8 інших обвинувачених підозрюють у незаконному заволодінні понад 93 млн гривень коштів ПАТ “Укрзалізниці”.

11 жовтня 2023 року НАБУ і САП повідомили Дубневичу про підозру в організації заволодіння майном держави (природним газом) на суму понад 2,1 млрд грн та легалізації незаконно отриманого прибутку.

17 жовтня стало відомо, що Дубневича оголосили в розшук. При цьому на засіданні Вищого антикорсуда нардеп вийшов на відеозвязок та повідомив, що знаходиться в лікарні на території України, але в якому саме місці – не сказав.