Вівторок, 21 Вересня

Японська Fujikura має намір відкрити на Львівщині третє підприємство

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У вівторок, 7 листопада, відбулася зустріч представників Fujikura Automotive Europe GmbH із головою Львівської ОДА Олегом Синюткою, під час якої обговорювали питання розвитку подальшого співробітництва шляхом розширення діяльності, повідомили у прес-службі ЛОДА.

Представники Fujikura розповіли про динаміку розвитку підприємства та наголосили на зростанні потреби компанії в професійних кадрах. Окрім того, вони звернулися до керівництва ЛОДА з проханням посприяти прискоренню перетину кордону вантажів, щоб забезпечити безперебійне виробництво та вчасне виконання замовлень.

Президент Fujikura Automotive Global Акіра Сасагава заявив, що компанія розглядає можливість відкриття нового заводу на території Львівщини.

«Наше зростання дозволяє нам планувати розширення діяльності, тому цілком ймовірно, що уже наступного року ми говоритимемо про відкриття нового заводу на території Львівської області», – сказав Акіра Сасагава.

Голова ЛОДА зазначив, що у короткотерміновій перспективі має відбутися пришвидшення перетину кордону для вантажів Fujikura. Також він висловив сподівання, що керівництво компанії зможе підвищити зарплати для працівників підприємства.

Нагадаємо, що японський завод із виробництва електричного устаткування для автотранспортних засобів Fujikura на Львівщині відкрили 14 квітня 2016 року. Наприкінці вересня 2016 року запустили другу чергу заводу, тоді кількість працівників зросла до 1800 осіб. Тоді ж керівництво компанії озвучувало намір відкрити і третій завод та довести кількість працівників до 6 тис. осіб.

Share.