Субота, 26 Листопада

Японія спрощує вимоги для отримання візи українцям

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Японія спрощує візові вимоги для короткотермінового перебування для громадян України з 1 січня 2018 року. Про це УНН повідомляє з посиланням на повідомлення японського посольства у Києві.

“З нагоди візиту державного міністра закордонних справ Японії Кадзуюкі Накане в Київ 9 листопада цього року для переговорів з його партнерами в уряді України та для участі в подіях в рамках року Японії в Україні, були визначені заходи зі спрощення візових вимог для короткотермінового перебування для громадян України (власників звичайних закордонних паспортів), які набудуть чинності з 1 січня 2018 року”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, буде розширено коло заявників, які мають право на багаторазові візи для короткотермінового перебування з діловою метою і культурних та наукових діячів, а також строк дії віз буде збільшено з 3 до 5 років максимум.

“У доповнення до існуючих одноразових віз будуть введені багаторазові візи (зі строком дії 3 роки та максимальним строком перебування 30 днів) для короткотермінового перебування з різними цілями, в тому числі туризм. У випадку самостійної оплати поїздки заявнику не буде потрібно надавати документи від гаранта”, – сказано у повідомленні.

З початком дії цих заходів очікується поліпшення умов для туристів, підприємців, збільшення числа громадян, які повторно відвідують Японію, подальше зміцнення міжлюдських контактів.

Нагадаємо, у Канаді пом’якшили візові вимоги для українців.

Українцям, які були у Канаді протягом останніх десяти років або наразі мають чинну візу США, тепер не потрібно доводити свій задовільний фінансовий стан. Таким чином Канада пом’якшила візові вимоги для українців, передає УНН із посиланням на посольство Канади в Україні.

Також недавно Україна домовилася з Об’єднаними Арабськими Емірати про безвіз.