Янукович придбав будинок у Барвисі: з’явились деталі

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Колишній президент-утікач України Віктор Янукович придбав віллу у підмосковному селищі Барвиха, який славиться елітною нерухомістю.

Як розповів в інтерв’ю “Новой газете” російський політтехнолог Вадим Самодуров, вона обійшлась Януковичу в 52 млн доларів США.

“Янукович оселився в районі Барвихи. Кажуть, що він не торгуючись, купив будинок за $52 мільйони”, – зазначив Самодуров.

За його словами, в цьому ж районі осіли деякі члени сім’ї колишнього президента України.

“Експрем’єр Микола Азаров живе на Рубльовці, в Петрово-Дальньому. Не знаю, чи орендує він, чи купив там землю і нерухомість, але знаю, що члени його сім’ї купували землю і ділянки в селищі Жуковка.

У мене багато друзів живе в цьому районі, і, за чутками, тут осіла достатня кількість колишніх українських “топів”. Деякі, наскільки мені відомо, живуть у Криму, наприклад, Сергій Арбузов”, – стверджує політтехнолог.

Водночас він додав, що не застосовував би до цих людей термін “уряд у вигнанні”.

“Ніхто їх не виганяв, і вони не намагалися боротися ні за свою країну, ні за свої ідеї, ні за свій народ. Янукович і його наближені боягузливо втекли. У них немає морального права називатися “урядом” і говорити про якісь високі матерії, тому що вони дезертири, які зрадили довіру своїх громадян, кинули країну в найкpитичніший момент і прирекли її на хаос. Їхні дії призвели до тисяч жeртв, зокрема тих, хто зaгинув на Донбасі”, – вважає Самодуров.

“Ніхто з них не знайшов себе на Донбасі. Їх там не чекають. Вони однаково чужі і для сьогоднішньої України, і для Донбасу”.

Для прикладу, у 2017 році ГПУ оцінила вартість майна колишньої резиденції Януковича в Межигір’ї приблизно в 10 млрд грн, що на той час було еквівалентно приблизно 370 млн доларам США. Майно описували протягом 2016 року.

Нагадаємо, Віктор Янукович втік із України на тлі рeволюції у Києві та після рoзстрілів майданівців. У жовтні 2016 року адвокат заявив, що експрезидент України отримав тимчасовий притулок у Росії.

Незважаючи на заяви російської сторони про те, що Янукович живе в Ростові-на-Дону, в ГПУ впевнені, що проживає президент-утікач все ж у Підмосков’ї.

Share.