Середа, 19 Червня

Яким міг би бути новий “горбатий Запорожець”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

ЗАЗ-965 викликав небувалий інтерес завдяки оригінальному дизайну, а, може, люди просто скучили за легендарним “горбатим” «Запорожцем»

ЗАЗ-965 поки всього лише проект, який виніс на суд інтернет спільноти молодий і поки ще маловідомий дизайнер Mr. Dicks. Своє бачення нового “горбатого Запорожця” він показав ще у 2013-му році, отримавши десятки хвалебних відгуків про виконану роботу на спеціалізованому ресурсі з дизайну транспорту. Дехто навіть наполягав, щоб автор відправив рендери на Запорізький автозавод, а в разі незацікавленості – в іноземні компанії.

Адже насправді відроджений ЗАЗ-965 може стати “українським Fiat 500” або “українським VW Beetle”. Втім, і роль “вітчизняного Mini” йому б цілком вдалася.

Переважній більшості поціновувачів сподобався дизайн цього автомобіля. І це не випадково. Екстер’єр ЗАЗ-965 набагато цікавіший, ніж у існуючих на ринку машин цього сімейства. Виглядає «Запорожець» сучасно, стильно і незвично.

Інтернет-користувачі вже встигли обрушитися на автора проекту з порадами, закликаючи його відправити портфоліо відомим автовиробникам – якщо не в вітчизняні, то в іноземні. Такі таланти повинні бути затребувані.

На даний момент це є лише концептом, який, ймовірно, одного дня реалізують.