Четвер, 29 Вересня

Якою має бути перша за сто років нова церква у центрі Львова

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Храм Православної церкви України планують звести у зеленій зоні біля університету ветеринарної медицини. Про це повідомляє кореспондентка Tvoemisto.tv.

21 червня виконком Львівської міської ради погодив організацію Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на найкращу проектну пропозицію Храму Ікони Пресвятої Богородиці Скоропослушниці у районі вулиць Левицького та Пекарської.

Особливливістю церкви має бути те, що вона відкрита для щоденних богослужінь зранку та ввечері. Водночас там передбачено роботу в соціальному і освітньому напрямках.

Відповідно до проекту, на першому поверсі працюватиме недільна школа для дітей на 25 осіб. Перша група – це діти з малозабезпечених родин, особи з інвалідністю, важкі у вихованні, які мешкають у районі, що ним опікуватиметься церква, а друга – діти парафіян. Першочергова мета недільної школи – допомогти тим, кому важко.

Окрім цього, люди, які повернулися з війни, зможуть теж звернутися до храму. Їм допоможуть зберегти психологічне здоров’я, адаптуватися до цивільного життя, налагодити особисті та соціальні контакти. Психологічна допомога та консультації проходитимуть у кабінеті психолога.

Ще один напрям, у якому працюватиме церква, – юридичний. Тут допомогу надаватимуть парафіяни церкви, практикуючі юристи, які погодяться присвятити на це частину особистого часу. А волонтери будуть працювати з літніми людьми, одинокими, особами з інвалідністю, які не виходять з дому, та неповними сім’ями. Волонтером виступатиме перевірена людина, за яку ручатиметься церква.

Додамо, що замовником конкурсу є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування ЛМР, а організатором – «Архітектурний клуб» та підприємець Мар’ян Кардаш. Храм Православної церкви України планують звести у зеленій зоні біля університету ветеринарної медицини.

Конкурс проводять одним туром. Для участі автор або колектив має оформити заявку, заповнивши реєстраційну форму на сайті конкурсу терміном до 18:00, 9 серпня 2019. Проекти, подані без попередньої заявки, будуть представлені на офіційному веб-сайті з позначкою «поза конкурсом».

Share.