Які зміни прийняли в місті, аби зменшити затори на вул. Шевченка-Левандівська

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні, 27 липня, у Львівській міській раді відбулось позачергове засідання комісії з безпеки руху. Аби покращити рух по вулицях Шевченка та Левандівській, комісія тимчасово ліквідувала смугу громадського транспорту на квазікільці.

Також на світлофорі при виїзді з квазікільця на вулицю Шевченка збільшать тривалість зеленого сигналу на 10 секунд.

За словами Олега Забарила, керівника департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури міської ради, такі рішення суттєво зменшать затори на цій ділянці.

Також у Ратуші пояснили, що вимкнути світлофори на цій ділянці не можна, адже це питання безпеки. Лише за останній місяць на цій ділянці трапилось три ДТП і вимкнені світлофори лише сприятимуть збільшенню кількості зіткнень транспортних засобів між собою і утворенню інших незручностей, спричинених ДТП.

Нагадаємо, вул. Шевченка розпочали ремонтувати у 2020 році і у травні цього року її відкрили для проїзду транспорту. За три роки тут облаштували нове квазікільце, повністю замінили покриття смуг для руху авто, влаштували велоінфраструктуру з обох сторін на ділянці протяжністю 1,4 км: від вул. Левандівської до вул. Хорватської.

Тут також замінили всі підземні комунікації, посадили нові дерева, облаштували зупинки громадського транспорту та нові трамвайні платформи, оновили тротуари та встановили питний фонтанчик.