Понеділок, 22 Липня

Які вакансії та службу пропонуюту у Львові в Державній прикордонній службі

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Центрі рекрутингу української армії у Львові військовослужбовці 7-го прикордонного Карпатського загону розповіли про службу та актуальні вакансії, які зараз є у лавах прикордонників. Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.

«У нас спектр посад дуже широкий – від кухара до фінансово-економічного відділу, від лікаря – до прикордонника, який несе службу на державному кордоні. Тому фахівці нам потрібні різні, для кожного знайдемо вакантну посаду за його фахом і досвідом: водій, стрілець, помічник гранатометника тощо.

Щоб актуальна посада лише водії – такого немає, бо все постійно змінюється, хтось перевівся, хтось звільнився за віком чи сімейними обставинами, тому постійно йде добір», – зазначив заступник начальника відділу комплектування 7-го прикордонного Карпатського загону Сергій Степанов.

Мінімальний контракт – 3 роки, тому граничний вік – це 57 років, щоб ці 3 роки військовий міг відслужити. Водночас, контракт на 1 рік можуть підписати охочі, віком від 18 до 25 років, а також ті, які мають психологічну чи медичну освіту.

Фото: Les Kasyanov

«Державна прикордонна служба – це правоохоронний орган спеціального призначення, який на рівні з іншими Силами оборони виконує завдання з відсічі збройної агресії на східних рубежах нашої країни. Але навіть попри це, основне завдання прикордонної служби ніхто не знімав – це охорона державного кордону, забезпечення пропускних операцій на західному кордоні, а також недопущення протиправної діяльності на ділянках кордону. Щоб стати прикордонником, кожна людина може до нас звернутися і пройти етапи добору», – зауважив Олег Бурдейний, начальник відділу комплектування 7-го прикордонного Карпатського загону.