Вівторок, 27 Лютого

Які події до свят підготували для мешканців і гостей Львова

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Цьогорічне Різдво у Львові буде єднатись довкола коляди, ватри, пам’яті і подяки. В умовах повномасштабної війни та постійних загроз зі сторони ворога у Львові в святковий період проведуть декілька ключових подій, які мають на меті об’єднати мешканців і гостей міста довкола світла та традицій.

«Ми напрацювали чіткі критерії, яких варто дотримуватись під час святкування Різдва у Львові. Мова про безпеку, перш за все, розумну межу світла і звуку. Ми просимо всіх пам’ятати про почуття тих, хто в скорботі.

Ми акцентуємо увагу на двох ключових елементах – світло та традиції. Світло – це свічки, ліхтарики, вогонь, бо вони символізують тепло, надію і незламність. Традиції ми буде плекати через коляду. Зараз фахівці управління туризму та Музею народної архітектури і побуту (Шевченківський гай) формують колядник із 11 колядок з різних регіонів України. Ці колядники будуть як у паперовому, так і в електронному форматі, та будуть безкоштовно поширюватись між львів’янами і гостями нашого міста», – розповіла Христина Лебедь, керівниця управління туризму Львова.

Перш за все у Львові встановлять головну ялинку міста, яка буде меншою та скромнішою ніж зазвичай. Засвітити ялику працюють вже 5 грудня, напередодні Дня св. Миколая.

Також 22 грудня на площі Ринок, перед Ратушею, відкриють шопку, яка є незмінною для міста вже 9 років. А у переддень Різдва, 24 грудня, на площі Ангелів встановлять чотирьохметрового дідуха.

Також в період різдвяних свят по Львову будуть розставлені імпровізовані бочки із ватрою. Буде перелік локацій і розклад, коли там будуть ватри, щоб львів’яни приходили та об’єднувались довкола коляди.

Додамо, що заклади культури Львова також підготували події, приурочені до Різдва. Повний перелік заходів буде опубліковано згодом.