Які медичні послуги є безкоштовними у лікарнях Львова

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Про безкоштовні послуги, які кожен львів’янин, потрапивши до лікарні, може отримати завдяки Державній програмі медичних гарантій, має розповісти сімейний лікар. З протоколом лікування повинен лікуючий лікар.

Про це в коментарі Tvoemisto.tv повідомила зазначила заступниця медичного директора з лікувальної роботи Першого ТМО Львова Наталія Мотринець.

«Безкоштовно, ще на етапі поступлення, пацієнту роблять інструментальні й лабораторні обстеження, тобто беруть загальний аналіз крові, сечі, біохімічні аналізи. Також сюди входить огляд лікаря, знеболення і медикаментозна терапія. Далі все залежить від потреб: це може бути колоноскопія, цистоскопія, хірургічна операція, післяопераційний моніторинг, подальша медикаментозна терапія, цілодобовий лікарський і медсестринський догляд, медикаменти, зазначені в протоколах НЗСУ», – зазначила вона.

За словами лікарки, НСЗУ покриває витрати пацієнтів на суми від 2 до 220 тисяч гривень. Фінансування медицини в Україні не є безмежним, тож існує протокол лікування та діагностики. Все, що входить у протокол є безкоштовним, за решту послуг потрібно платити.