Неділя, 26 Травня

Які дороги ремонтуватимуть на Львівщині у 2018-му. Інтерактивна мапа

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На Львівщині затвердили переліки автомобільних доріг, які ремонтуватимуть за кошти обласного бюджету у 2018 році. Відповідний перелік погодила комісія з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури Львівської обласної ради.

Про це повідомляє Львівський портал.

Так, на ремонт доріг Львівщини з обласного бюджету виділять 180 мільйонів гривень на міжрайонні напрямки і 100 мільйонів гривень на напрямки місцевого значення.

Загалом на ремонти доріг, якими планують займатися в області протягом 2018-2020 років, передбачено 315 мільйонів гривень.

З переліком можна ознайомитися на інтерактивній карті.

Додамо, що цього року Львівська область також отримає на ремонт доріг з державного бюджету 400 мільйонів гривень.

А на дороги України у 2018 році виділять рекордні майже 50 мільярдів гривень. Із них на розвиток доріг Львівської області передбачено 0.4 мільярда гривень. Про це під час розширеного брифінгу «Плани Міністерства інфраструктури на 2018 рік» повідомив очільник відомства Володимир Омелян

За словами Володимира Омеляна, 2018 – це рік запуску дорожнього фонду в Україні і децентралізації «Укравтодору».

«Цьогоріч ми розраховуємо на фінансування цієї галузі в обсязі до 50 мільярдів гивень. З яких у дорожній фонд надійде 32.6 мільярда гривень. 6.4 млрд заплановано на додаткові бюджетні програми (дорогу, яка поєднає Балтику і Чорне море), ще 2 млрд на дорогу Київ – Харків – Довжанський, 2 млрд на Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка, 2 млрд на дорогу Харків – Богодухів – Охтирка, 1 млрд на Житомир – Чернівці і на розвиток доріг Львівської області – 0.4 мільярда гривень», – повідомив Володимир Омелян.

Також стало відомо, що в Україні продовжать практику митного експерименту з надходження частини перевиконання митних платежів до обласного бюджету на розвиток дорожньої інфраструктури.

«Близько 6 – 7 мільярдів гривень надходжень ми очікуємо від митного експерименту, але точну цифру ми матимемо посеред року», – додав міністр.

Також стало відомо, що на ремонт і будівництво доріг обласного значення буде виділено понад 11 мільярдів гривень, і це лише із дорожнього фонду. За іншими напрямками фінансування ця цифра буде суттєво більшою.

«Вкрай важливо, щоб ці дороги будувалися і ці гроші не лежали на рахунках. Якщо впродовж двох років їх не освоять по областях то я ініціюю їхнє повернення в дорожній фонд України», – додав Володимир Омелян.

Загалом в інфраструктуру України цього року планують інвестувати понад 86 мільярдів гривень.

Як відомо у 2016 році на дороги в Україні виділили 19 мільярдів гривень, у 2017 році ця сума майже подвоїлася до 35 мільярдів, а в 2018 очікується близько 50 мільярдів.