Понеділок, 15 Серпня

Як зміниться Галицька площа у Львові

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Після реконструкції на площі з’явиться громадський простір, а сама площа має стати ширшою, пише Tvoemisto.tv.

У Львові планують реконструювати Галицьку площу, що розташована між Соборною площею та вулицею Князя Романа. Про це йдеться на сторінці ГО «Urbanideas» у Facebook, котрі займалися розробленням концепції оновлення площі.

Реконструкція площі передбачає значне розширення громадського простору: облаштування квітників, насадження кущів та дерев, ремонт фонтану, який зараз перебуває у занедбаному стані та влаштування освітлення.

«Площа Галицька вщент заповнена людьми і переповнена функціями, що тут відбуваються. Ми пропонуємо забрати ті, що її перевантажують — менше торгівлі і кіосків, що захаращують вільний прохід для людей, — і збільшити вільний простір біля зупинки громадського транспорту та біля переходів. Квітникарі мають залишитися як єдині продавці, так як ця функція є тут доречним і звичним атрибутом площі Галицької», — йдеться у повідомленні ГО «Urbanideas».

Розширення площі передбачається за рахунок зменшення радіуса повороту на вулицю Князя Романа, який має стати безпечнішим для пішоходів. Наразі на цій території планують провести археологічні розкопки.

Нагадаємо, ГО «Urbanideas» розробила проект реконструкції площі Митної та займалася дослідженнями площі Святого Теодора, яку також планують ревіталізувати.

Share.