Понеділок, 24 Червня

Як виглядатиме сквер на пл. Двірцевій після реконструкції

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові розпочалися роботи з реконструкції скверу на площі Двірцевій біля головного залізничного вокзалу. Роботи триватимуть до двох місяців.

Як розповів ZAXID.NET заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий, під час реконструкції у сквері на площі Двірцевій з’явиться туристично-інформаційний центр, де будуть надавати послуги туристам.

Також на території скверу облаштують дитячий майданчик і паркувальні місця для очікування пасажирів водіями таксі.

Ліквідувати планують лише два аварійні дерева, натомість висадять нові. Загалом сквер під час реконструкції має збільшитися.

«Там часто паркуються машини, що унеможливлює розворот великогабаритного транспорту. Тому з лівої частини сквер збільшиться, щоб не було більше нелегальних паркувань», – розповів Андрій Білий.

У своєму влозі на YouTube Андрій Білий також розповів про ситуацію із паркуванням біля вокзалу. Нагадаємо, що під сквером планувалось будівництво підземного паркінгу. Однак, за словами Білого, інвестори наразі не зацікавлені в будівництві нового паркінгу, поки поруч працює парковка «Укрзалізниці» з дешевими тарифами.

«Якщо будувати підземний паркінг на 380 місць, то вартість паркування буде 35 грн на годину. Зрозуміло, що якщо є паркінг вартістю 35 грн в годину, а поруч є парковка, де доба коштує 25 грн, то жоден інвестор сюди не прийде», – зокрема, каже Андрій Білий.

Водночас мерія звернулась до керівництва залізниці, щоб взяти в оренду її паркінг, однак позитивної відповіді не отримала.

У розмові із ZAXID.NET Білий уточнив, що якщо підземний паркінг почнуть все ж будувати, то усі елементи скверу можна буде тимчасово демонтувати. Однак питання, що в такому разі робити із деревами у сквері – ще вирішується.