П’ятниця, 30 Вересня

Як виглядають головні новорічні ялинки у різних містах Львівської області

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У переддень та в День святого Миколая у Львові та містах Львівщини засяяли головні новорічні ялинки міста. Львівську ялинку прикрасили лише ілюмінацією як і в попередні роки, встановивши лише зірка на горі та велетенські іграшкові кульки біля різдвяного дерева.

Подивимось, як виглядають ялинки в 12 різних містах Львівської області у цей новорічний сезон.

ЛЬВІВ

Фото: Роман Балук

ВИННИКИ

На відкритті новорічної винниківської ялинки, пластуни передали громаді міста Винники вoгoнь мирy з Вифлeємy, який зaпaлюють нa мiсцi нaрoджeння Ісyсa Христa нaпeрeдoднi Рiздвa.

ЖОВКВА

Іграшки та ілюмінації залишили ті самі, що були у минулі роки. Лише змінили саме розташування світла на ялинці.

ТРУСКАВЕЦЬ

Окрім традиційної ялинки у місті працює новорічний ярмарок. В мерії надали дозвіл компанії «Львівські Ярмарки» на його проведення і наголосили, що обрали львівських підприємців тому, що ярмарка стилізована за Європейським стандартом і щороку в новорічно-різдвяний період працює у Львові.

САМБІР

Нa цeнтрaльнiй плoщi Ринoк Сaмбoрa встaнoвили живy 13-мeтрoвy ялинкy. Її мiстy пoдaрyвaв кoлeктив Сaмбiрськoгo мeдичнoгo кoлeджy, якa рoслa нa йoгo пoдвiр’ї.

ЧЕРВОНОГРАД

Тут 16-метрову ялинку встановили із каркасу та гілок.

ДРОГОБИЧ

Нoвoрiчнy 22-метрову крaсyню вiдкрили нa Mикoлaя. Святкoвi вoгнi yжe четвертий рiк пoспiль гoлyбoгo кoльoрy. Сяйвo ялинки вiдблискyє нa бyдiвлях плoщi Ринoк i дoбрe виднo з вyлицi Maзeпи.

СОКАЛЬ

Її прикрасити жовто-синьою підсвіткою.

СТЕБНИК

СТРИЙ

Фото: Ivan Hnatyk

Вперше встановили штучну ялинку.

БРОДИ

МОСТИСЬКА

Share.