Як виглядає площа Двірцева за день до відкриття

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Завершився І етап реконструкції пл. Двірцевої. Від завтра, 7 грудня, на площі розпочне курсувати громадський транспорт — 3 трамвайних маршрути і 13 автобусних.

Під час першої черги реконструкції на площі біля вокзалу облаштували платформи для висадки й посадки пасажирів трамваїв, автобусів, повністю замінили контактну мережу.

Фото: Андрій Білий

Поблизу кінцевої зупинки облаштували нову будівлю диспетчерської та електронне інформаційне табло. На хідниках замостили тротуарну плитку з тактильними елементами.

Фото: Андрій Білий

Відтепер трамваї та автобуси довозитимуть пасажирів фактично до головного входу на вокзал, а автобуси їхатимуть на вокзал окремою від автомобілів смугою (по правій стороні до вокзалу, а приватний транспорт та таксі – буде по лівій стороні).

Фото: Андрій Білий

Всі переходи на площі зроблені під нульову висоту, що значно полегшує пересування людей з інвалідністю. Посадкові платформи виконані згідно норм ДБН, тому під час посадки на низькопідлогові автобуси та трамваї людині у візку буде зручно заїхати.

Як повідомили у ЛКП «Львівелектротранс», на площу Двірцеву від завтра будуть курсувати трамвайні маршрути № 1, 4, 9, натомість маршрут № 6 продовжить курсувати до ТЦ «Скриня».

«Також від завтра, трамвайний маршрут № 1 змінить ще одну кінцеву зупинку — він курсуватиме від Залізничного вокзалу і на вул. Пасічну», — повідомили у ЛКП «Львівелектротранс».

Фото: Андрій Білий

«Також від завтра на пл. Двірцева розпочнуть курсувати автобусні маршрути. Йдеться про денні маршрути № 29, 16, 10, 32, 31. А також усі нічні, їх є 7, і експрес-маршрут, який курсує до аеропорту», — повідомив Орест Олеськів, начальник управління транспорту.