Як вибрати правильні кросівки для маленького хлопчика

Кожному хлопчакові потрібна класна пара кросівок, незалежно від того, чи займається він спортом або просто гасає вулицями з однолітками. В інтернет-магазині Panama ви підберете зручні, ергономічні, легкі та міцні кросівки. Саме тут ви знайдете якісне, красиве та модне взуття, яке малюк не захоче знімати.

Під час виробництва дитячих кросівок враховується безліч чинників: комфорт, вага, підтримка стопи, зчеплення з поверхнею, вільний повітрообмін і багато іншого. Багато брендів пропонують унікальні стилі та лінійки, орієнтовані на різні види активності. Ми розповімо, на що звернути особливу увагу під час вибору кросівок.

Посадка і функціональність

Хороші кросівки для хлопчика природним чином повторюють анатомічну форму стопи. 

Зверніть увагу:

  • Між великим пальцем і носком має залишатися 3–5 мм вільного простору.
  • Підошва має згинатися ближче до передньої частини.
  • Жорстка п’ята — ознака якісного спортивного взуття.

Який матеріал краще?

Сучасні технології дають змогу нозі «дихати» за будь-якої температури повітря та навантаження. Тому вибирайте те, що до вподоби. Натуральна шкіра, неткані матеріали, текстиль чи сітчастий верх — усі ці варіанти забезпечують повітрообмін і комфорт.

Липучки або шнурки?

Усе залежить від особистих уподобань. Головне, щоб застібки забезпечували щільне прилягання. Вік дитини також має значення:

  1. для дітей до 3 років оптимальним варіантом стануть липучки;
  2. школярі та підлітки точно впораються з зав’язуванням шнурків.

Правильні мірки

Щоб підібрати оптимальну пару, ногу дитини потрібно виміряти не тільки за довжиною. Ширина підошви, підйом, точка вигину — усе це має значення під час вибору кросівок. 

Нога дитини росте швидко, і в батьків виникає спокуса купити хлопчачі кросівки «на виріст». Однак дитячі ортопеди застерігають від таких покупок. Дитині буде незручно ходити в такому взутті, а неправильний розподіл навантаження на стопу може призвести до травмування.

Інтернет-магазин «Панама» регулярно проводить акції та розпродажі. На сайті ви знайдете безліч кросівок для прогулянок і занять спортом. Тут можна вибрати якісні та модні кросівки відомих світових брендів з доставленням по Києву та всій Україні.

Купуйте кросівки для маленьких героїв вигідно, і нехай вони носяться якнайдовше!