Як вдосконалити Стрийський парк: серед львів’ян проводять опитування

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Із 1 до 25 жовтня у Львові триватимуть публічні консультації щодо першочерговості покращень у Стрийському парку, у рамках всеукраїнської ініціативи “Активна громада”.

Публічні консультації проводитиме Інститут “Республіка” спільно з Львівською міською радою, передає 032.ua з посиланням на ЛМР.

Як розповів менеджер проектів КУ “Інститут міста” Орест Олеськів, спільно з мешканцями Львова планують вирішити, які зміни у Стрийському парку слід запровадити найперше. Таким чином вирішать не лише долю самого парку, але й зможуть залучити львів’ян до розвитку міста.

“Коли ми визначимо, який саме проект будемо реалізовувати, тоді зможемо розробити проектно-кошторисну документацію та визначити вартість. Відповідно, наступного року кошти закладатимуть у бюджет”, – додав Орест Олеськів.

Відтак, у списку змін, за які голосуватимуть львів’яни, є: 1) встановлення майданчика для вигулу собак; 2) обгородження парку по периметру, встановлення відеоспостереження та охорони; 3) покращення освітлення (ремонт старих та встановлення нових, додаткових ліхтарів); 4) відновлення водних об’єктів (розчищення та облаштування берегових ліній); 5) відновлення громадських вбиралень.

Для того, щоби взяти участь в опитуванні, львів’яни можуть надіслати SMS-повідомлення з текстом «3745 [пробіл] [номер відповіді]» за номером: 093−177−00−35 (вартість повідомлення, згідно з тарифом оператора), або проголосувати онлайн за посиланням.

Відповіді прийматимуть з 11 години 1 жовтня до 12 години 25 жовтня. Поле для онлайн-голосування виглядає ось так:

vdmk.org/9876

Нагадаємо, раніше у Стрийському парку встановили новий будиночок для лебедів, запустили квіткове серце в озері, відновили оранжерею та почистили каскадний струмок.

Share.