Як українці допомагали вчора збивати російські ракети через мобільний застосунок

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Це скрін карти мобільної програми “єППО” під час вчорашньої ракетної атаки по Україні

Як повідомив керівник проєкту Геннадій Сульдін, 530 громадян подбали про безпеку інших українців і, побачивши чи почувши крилату ракету, натиснули в додатку “єППО” велику червону кнопку. За 2-4 секунди ці сповіщення обробляв штучний інтелект програми та видавав на картку додатка червоні точки – координати виявлених українцями низьколітаючих ракет.

Штучний інтелект будував траси ракет з обчисленням найбільш вірогідних напрямків руху та найбільш вірогідних швидкостей цілей. А також прогнозував де буде ракета + кілька хвилин. Візуалізовані для військових дані ефективно доповнили радіолокаційну картину повітряного бою та суттєво покращили ситуаційну обізнаність підрозділів ППО.

Авторизація в “єППО” відбувається через “Дію”. Перед початком використання вам запропонують тест, який можна проходити декілька разів.

Розробники наголошують, що це не іграшка, тому ваші дії повинні бути впевненими, врівноваженими та швидкими.

“Велике дякую всім тим, хто сповіщав ППО про ракети чи шахеди та допомагав збити літаюче болотне лайно. Хто подбав про безпеку інших українців. Уклін вам, найкращі, за рятування від можливих смертей, каліцтва чи поранень цивільних та військових. Ми точно знаємо, що програма єППО була корисною для наших стражів Неба. Дяка, шана та повага військовим української ППО, які 36 разів ефективно відпрацювали по російських Калібрах та Х-101”, – написав керівник проєкту Геннадій Сульдін.

Важливо! Застосунок “єППО” рекомендовано Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України.