Як у лікарні на Львівщині перуть одноразові захисні костюми

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

На території однієї з лікарень на Львівщині помітили випрані одноразові захисні костюми. У соцмережі зазначають, що мова йде про Жовківську центральну районну лікарню.

Відповідну світлину опублікував львів’янин Сергій Притула у Фейсбуці, передає Четверта студія.

“Коронавірус Львівщина. На фото – сохнуть у лікарні випрані одноразові захисні костюми”, – йдеться у дописі.

18 серпня колишня завідувачка музею «Жовківський замок»  Софія Каськун на сторінці спільноти “Жовква – моє місто” у Фейсбуці написала: “Мені на вайбер з неідентифікованого номера прийшло повідомлення. Мій номер легко знайти в мережі і не лише. Це не мій текст, я не можу перевірити наведені факти. Добре було б, якби хтось із чиновників, чи поінформованих захотіли прокоментувати ситуацію.

Я поширюю, як мене попросили. Стилістика і правопис збережені.

Крик душі! Якщо можете це поширити на фейсбуці, у жовківській групі, буду дуже дякувати! Я не знаю, як вже більше боротися і куди звертатися…. я їм усім вже стою “поперек горла” Мене так достало те скототство…! Мало того, що з квітня місяця ми в роддомі лікуємо вагітних та породіль з COVID-19, то ще тепер нас і в терапію хочуть на підмогу посилати.

Подивіться на фотографії. Це сохнуть випрані одноразові костюми і халати.

Так – саме ОДНОРАЗОВІ КОСТЮМИ І ХАЛАТИ. Так – СОХНУТЬ! Так, вони були ВИПРАНІ.

Так, їх використовують БАГАТО разів.

Подумайте тільки – 21-ше століття, центр Європи, світова пандемія, а на подвір’ї лікарні сохнуть випрані одноразові захисні костюми.

Це так турбуються про здоров ‘я та безпеку медперсоналу у КНП ” Жовківська центральна районна лікарня”!

Де те 100% забезпечення лікарні та усіх відділів, які боряться з COVID-19 ? Невже так проводиться утилізація використаних костюмів та халатів? Цікаво, а де ж тоді сохнуть попрані маски, респіратори,бахіли ….?

То і не дивно, що медики масово розраховуються з роботи і немає кому працювати!

Де ж те керівництво та інстанції, які повинні усе контролювати?

Усі лише звітують скільки гуманітарної допомоги отримали, скільки депутатів чи політичних партій допомогли, а де ж те державне забезпечення, коли з телебачення та офіційних сторінок МОЗ України повідомляють, що виділяється 100% забезпечення на боротьбу з COVID-19, а тим більше, безпека і страхування медиків на першому місці!

А ці фотографії – доказ того, що медиків безпосередньо наражають на НЕБЕЗПЕКУ, ВЕЛИКУ ЙМОВІРНІСТЬ ЗАРАЗИТИ СЕБЕ ТА ЩЕ Й ПРИНЕСТИ ДОДОМУ У “ПОДАРУНОК” COVID!

Ви навіть не можете собі уявити як мене то дістало.

Ми зверталися до головного лікаря п. Шевціва, ходили до голови райдержадміністрації п. Черняховського… спершу всі боялись і були дуже ввічливі і трохи налякані, а тепер – то п…..ц, – одне хамство. Медперсонал за людей не мають.

Писали колективну заяву і нічого воно не дало!

Забезпечення лише по журналах і на фото – реклама!

Зарплата – мінімальна! Ніяких обіцяних доплат, про які говорять всі – влада, пацієнти, просто жителі району – НІЯКИХ.

Дерибан на верхівках! До медперсоналу, який безпосередньо працює з хворими не доходять ні засоби індивідуального захисту, ні виплати.

Нервове напруження знімають лише заспокійливі препарати. Медики не стожильні, вони просто не витримають. А від них залежить життя хворих, котрих зараз дуже багато. Хто за це все відповість?”

Фото ‎Софія Каськун‎

Фото ‎Софія Каськун‎

Фото ‎Софія Каськун‎

Фото ‎Софія Каськун‎

Фото ‎Софія Каськун‎

Share.