П’ятниця, 19 Квітня

Як у Львові минув перший автокінотеатр на Арені Львів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Кожен, хто живе з кіно у серці, тепер може відкрити його для себе по-новому. 14 травня львів’яни і львів’янки на пару годин стали героями чорно-білих американських стрічок. Здавалось, під кінець сеансу в авто були поцілунки, а у повітрі вималювалось елегантне “The end”.

На відкритті було показано комедійний фільм “Це школа, бро!”, який озвучували актори популярного телесеріалу “Школа”, та збірку короткометражних фільмів “ШОК-Shorts” 2020. На обох сеансах був повний солд-аут та майже всі квитки на найближчий тиждень вже розкуплено.

Автокінотеатр дає змогу не втрачати зв’язок з мистецтвом і дотримуватись при цьому всіх карантинних заходів. Оплата та контроль квитків відбувалися повністю безконтактно, а звук транслювався у машині на FM-хвилі. Глядачі залишалися у своїх авто до, під час та після перегляду. Адміністратори були в рукавицях, масках, а також вимірювалась температура.

Відвідувачам такий вид відпочинку дуже сподобався.

Відгук глядачки Ліни: “Супер! Комфортно, можно голосно сміятися, коментувати і шарудіти пакетами”.

“Сподобалось практично все, і ми взяли вже квитки на інші покази. Ми з дружиною дуже вдячні за можливість провести час перед великим екраном в такі часи” – каже Денис, один з перших відвідувачів.

Репертуар автокінотеатру Kinolife Cinema буде змінюватися щотижня та радувати відвідувачів новинками з відомими акторами, фестивальними фільмами та найкращими українськими стрічками.

З 21 травня розпочнуться покази фестивалю еротики “Best Erotic Shorts” та фестивалю жахів “Best Horror Shorts”. А з 28 травня стартують покази фільмів “Паразити” (лауреат чотирьох Оскарів та Золотої Пальмової гілки) та “Проти всіх ворогів: історія Джин Сіберг” (з Крістен Стюарт у головній ролі).

Вартість одного квитка – 140 гривень. Квиток розрахований на одне паркомісце для автомобіля, у якому може перебувати не більше двох глядачів. Придбати квитки можна за посиланням.