Неділя, 25 Лютого

Як розпочати подобовий бізнес разом з Vlasne.ua

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Знайти квартиру подобово не завжди легке завдання, особливо в момент, коли великий наплив туристів. Все залежить від міста, від сезону і від подій. Наприклад, Київ завжди користується великим попитом незалежно від пори року, хоча бувають часи, коли попит особливо великий. Подібне трапляється під час якихось великих заходів міжнародного масштабу, як, наприклад, Євробачення, Ліга чемпіонів і т.д.

Подобова оренда квартир у Львові — цікава для туристів у будь-яку пору року. Це місто, де завжди багато туристів. Але також бувають моменти, коли попит особливо великий. Трапляється подібне під час новорічних і різдвяних свят, а також під час інших свят і виставок, коли в місті проводяться цікаві заходи.

А ось Одеса вже відрізняється яскраво вираженою сезонністю. У літній період неймовірний наплив відпочиваючих, які приїхали поніжитися на берегах Чорного моря.

У містах, де багато навчальних закладів, також зростає попит на подобове житло під час сесії і в період вступної кампанії, коли приїжджають студенти. Так що попит має свої особливості і це потрібно враховувати. Портал подобової оренди Vlasne.ua пропонує кілька порад новачкам в цій сфері діяльності.

Попит залежить не тільки від сезону, але і від інших факторів.

 • Розташування

Розташування квартири дуже важливе. Малоймовірно, що знайдеться багато бажаючих зняти квартиру подобово десь на відшибі, де погана транспортна розв’язка, немає магазинів, кафе і взагалі нічого такого, що може привабити туристів.

У столиці, наприклад, дуже популярні квартири біля станцій метро. Попитом користуються квартири, які знаходяться біля виставкових центрів і під час проведення заходів ці квартири мають успіх. Студентам цікаві квартири біля ВНЗ. Також популярне житло, яке розташоване неподалік від визначних пам’яток.

Якщо мова йде про курортні міста, то житло біля моря, гір, лісу, річки і т.д. буде користуватися великим успіхом, ніж квартира на відшибі.

 • Комфорт

Природно, що орендар бажає проживати в комфортних умовах і особливо це стосується тих, кому більше до вподоби подобове житло, а не готель, оскільки дана категорія людей хоче проживати в умовах наближених до домашніх, тобто шукає домашній затишок і комфорт. Тому орендодавцю-початківцю варто подбати про зручність своїх клієнтів.

 • Ціна

Ціна один з вирішальних факторів, який має особливий вплив на попит. Якщо ціна відповідає якості, то і клієнти будуть вибирати таку квартиру. Часто буває, що орендодавці-новачки завищують вартість житла, боячись продешевити, і тоді отримують нульовий результат. Тому Vlasne.ua рекомендує правильно оцінити свою квартиру. Для цього можна зайти на портал і подивитися квартири, які здаються в вашому місті, зі схожим розташуванням, метражем, з таким же рівнем ремонту і меблів.

 • Безпека

Цей фактор також має велике значення. Клієнти побоюються підозрілих операцій, де є ризик втратити свої гроші і до того ж не отримати послуги потрібної якості або взагалі залишитися без квартири. Vlasne.ua пропонує своїм користувачам можливість безпечно і швидко бронювати житло.

 • Реклама

Без реклами не може обійтися жодна, навіть дуже хороша квартира. Портал Vlasne.ua забезпечує ефективною рекламною кампанією і пропонує своїм клієнтам:

 • програму лояльності;
 • широку аудиторію клієнтів;
 • великий вибір функцій;
 • зручний інтерфейс;
 • можливість прямого спілкування з потенційними орендарями;
 • безпечне і швидке бронювання.

Бізнес подобової оренди непросте завдання, але якщо слідувати правилам, то успіх гарантований, а Vlasne.ua посприяє розвитку і процвітанню цієї справи.