Четвер, 13 Червня

Як пройшов візит Петра Порошенка до Львова

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

П’ятий президент України Петро Порошенко продовжив свій тур містами незадовго до місцевих виборів 2020. У вересні його турне перервав коронавірус, яким перехворів політик.

Але щойно одужавши, одразу продовжив: цими вихідними він побував у Львові, пише 032.ua.

Як повідомив Порошенко на своїй сторінці у Фейсбуці, він приїхав до Львова, щоб “засвідчити особливе ставлення до міста”. Він наголосив на символічній даті візиту, оскільки у цей же день, 18 жовтня, але 102 роки тому – 1918-го, у Львові створили Українську національну раду, що проголосила створення Української держави на українській території Австро-Угорщини.

Не обійшлося без політичних промов щодо опозиційності партії, цінності та здобутки попередників, курс на вступ до ЄС і НАТО. Петро Порошенко закликав львів’ян прийти 25 жовтня на вибори.

Фото зі сторінки Петра Порошенка

Фото зі сторінки Петра Порошенка

Фото зі сторінки Петра Порошенка

Фото зі сторінки Петра Порошенка

Дісталося також місцевій владі, особливо Козицькому та Садовому. “Слуг народу” опонент звинуватив у тому, що підім’яли під себе “голос міської влади Львова” у плані критики та власної думки про ситуацію в Україні. Порошенко закинув місту відсутність позиції щодо “загрози капітуляції, засилля олігархів” та дій Володимира Зеленського. А президентській партії – кандидата у мери Львова “ні риба, ні м’ясо”.

Побачити виступ колишнього Глави держави наживо можна було у центрі Львова, на проспекті Свободи біля пам’ятника Тарасові Шевченку. Там же виступив і кандидат у мери Львова від партії Порошенка – Олег Синютка.

Важливість Львова усвідомлюємо не лише ми, не лише «Європейська Солідарність». У Зеленського розуміють, що перемога у…

Gepostet von Петро Порошенко am Sonntag, 18. Oktober 2020