Неділя, 25 Вересня

Як правильно стояти у черзі до аптек та магазинів

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Від сьогодні, 16 березня, у Львові обмежили роботу усіх закладів торгівлі, окрім аптек, заправок та продуктових магазинів. Тим часом у МОЗ просять українців не створювати у цих закладу скупчень, аби запобігти інфікуванню.

У деяких торгових точках громадяни вже свідомо дотримуються таких рекомендацій. Зокрема, у аптеці “Знахар” на вул. Гетьмана Мазепи можна спостерігати чергу людей на вулиці, які чекають біля входу, аби не було скупчення всередині приміщення. Деякі продуктові магазини також працюють таким чином.

У зв’язку з вірогідністю поширення COVID-19 МОЗ України рекомендує: за можливості залишатися вдома; мити/дезінфікувати руки і обмежити контакти; у випадку поганого самопочуття — звернутися до лікаря, — йдеться у повідомленні. Також рекомендують, не користуватись громадським транспортом

Нагадаємо, днями у Львові заборонили заходи, в яких беруть участь 50 і більше людей. Так, мають призупинити свою діяльність бібліотеки/медіатеки, музеї, театри, органний зал та філармонія, народні доми, кінотеатри, міський молодіжний центр, концертні зали, дитячі розважальні центри.

Також прийняли рішення щодо готельної сфери: якщо гість готелю має ознаки зараження вірусом і відмовляється від виклику швидкої для обстеження – готель залишає за собою право відмовити у поселенні у одноособово у порядку (з метою безпеки для решти гостей та персоналу).

Share.