П’ятниця, 22 Вересня

Як покращити звучання телевізора

Під час перегляду телевізора велику роль відіграє не лише зображення, але й звук. Проте іноді вбудованих динаміків не вистачає для того, щоб повноцінно насолодитись улюбленим фільмом чи серіалом. В такому випадку варто задуматись про додаткову акустику. Розв’язати це питання можна різними шляхами, наприклад, встановити спеціальні саундбари чи інші аудіосистеми. В чому їх особливість та яку акустику вибрати — розповідаємо в цьому матеріалі.

Які є види акустики для телевізора

Вибір акустики залежить від типу телевізора та ваших потреб. Розглянемо найкращі види, за допомогою яких можна покращити звучання.

Колонки

Колонки дають змогу зробити звук гучнішим. Залежно від моделі, їх можна під’єднати до телевізора через провід або за допомогою Bluetooth. Перший варіант добре підходить для недорогих та старих панелей, проте через проводи можуть виникнути незручності з розміщенням колонок. Що стосується моделей з Bluetooth, то їх можна поставити будь-де. Єдиним їх недоліком є те, що іноді може виникнути затримка звуку.

Саундбар

Саундбар — це компактна звукова панель, яка має у своєму корпусі декілька динаміків, виставлених в ряд, та сабвуфер. Саундбар дає змогу отримати якісне об’ємне звучання та при цьому не займає багато місця. Більшість саундбарів можна розмістити декількома способами:

  • на стіні — пристрій кріпиться на стіну, для цього в комплекті є спеціальне кріплення;
  • на полиці — такі моделі можна поставити на полиці біля телевізора або в ніші меблів;
  • на підлозі — пристрій розміщується під тумбою або під панеллю на стіні.

До телевізора саундбар під’єднується за допомогою кабелю HDMI або Bluetooth. На відміну від колонок, затримки в роботі майже відсутні.

На що звернути увагу при виборі акустики для телевізора

Визначившись з типом акустики, важливо також врахувати певні характеристики пристрою. Звернути увагу варто на:

  • потужність — вибирати потрібно виходячи з розміру приміщення, проте в більшості випадків буде достатньо 100-200 Вт;
  • тип встановлення — може бути настінним, поличковим, або підлоговим;
  • додаткові функції — наприклад, деякі саундбари підтримують Wi-Fi, завдяки чому ними можна керувати через смартфон.

Хороший звук — це невіддільна складова приємного перегляду фільмів, серіалів, спортивних подій тощо. Підібрати відповідний саундбар чи іншу акустичну систему можна в магазині STOREinUA.