Вівторок, 28 Травня

Як обирати пневматичні пістолети для спорту, мисливства та розваг

Пневматична зброя давно вже стала дуже популярною. Це не дивно, оскільки вона не потребує спеціальних дозволів. Натомість такий пістолет є достатньо потужним і точним, щоб її використовували не лише для розваг, а і для полювання на дрібних тварин або спортивної стрільби.

Найпопулярнішими видами є повітряна гвинтівка та пневматичний пістолет, який можна використовувати та для самозахисту. На відміну від вогнепальної зброї такий пістолет можна купити без дозволів та сертифікатів.

Він не здатен вбити людину, тому немає ризику, що доведеться нести карну відповідальність. Але налякати та завдати достатньої шкоди аби захистити себе від нападника такий пістолет може на сто відсотків.

Для чого можна використовувати пневматичний пістолет

Пневматичні пістолети можуть призначатися для:

  • спорту;
  • полювання;
  • самозахисту;
  • розваг.

Обирати пістолет треба в залежності для того, де саме він буде використовуватися. Немає сенсу, наприклад, купувати дорогий мисливський пістолет і просто стріляти з нього по банках.

А якщо хочеться займатися спортивною стрільбою, навпаки, не можна обирати простий універсальний пістолет. Бо у нього не вистачить потужності та точності для виконання задач, які ставляться перед стрільцем.

Що ж стосується варіантів для самозахисту то тут добре підійде універсальний пістолет, оскільки він може добре налякати, має непогану швидкість стрільби. А цього достатньо, аби захистити себе від нападника та нанести йому незначні ушкодження. До того ж з такого пістолета легко стріляти, бо у нього простий та швидкий спуск курка.

Який пістолет краще брати для полювання

Обираючи пістолет для полювання, необхідно звертати увагу на його конструкцію. Для такого призначення не можна використовувати газобалонні моделі, оскільки вони не мають достатньої потужності.

За цією характеристикою обирають пістолети для полювання. Тому найкращим варіантом буде довгоствольна модель однозарядного типу, яка має ергономічну рукоятку.

Обираючи пістолет варто уважно читати характеристику, аби зробити правильний та економічно вигідний вибір.