Вівторок, 28 Травня

Як “нестрийських стриян” на зустріч з Тимошенко позвозили

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Анонсована зустріч зі “стриянами” була запланована 2 жовтня об 18:00. Однак, нардеп Юлія Тимошенко затрималась у Львові і змусила своїх “прихильників” в Стрию простояти у чужому місті набагато довше запланованого.

Кореспондентові 245.com.ua вдалось поспілкуватись з присутніми на майдані – більшість з них повідомили, що приїхали з сусідніх міст: Львів, Дрогобич, Сколе, Турка, Самбір, Миколаїв. Новий Розділ, Пустомити, Городок. І це лише міста, які назвали ті, з ким вдалось поспілкуватись.

Стрий 2018 !!!! Сука ,нічого. не міняється.Підвіз масовки для мами української корупції автобусами.

Gepostet von Юлія Тарчинська am Freitag, 2. November 2018

Одразу ж постає питання транспорту і місця, де його залишили. Скоординовані водії, принагідно, скористались заправкою, яка розташована у центрі міста, поблизу стадіону «Юність». А також прилеглими вулицями, зокрема, поблизу школи №7 та місцевої лазні. Окрім автобусів вулички зайняли і приватні автомобілі та буси, які також шеренгами припаркувались на сусідніх вуличках.

Відео: “Нестрийські стрияни” на “концерті” Юлії Тимошенко у Стрию…

© 245.com.ua

Варто зазначити, що гості прибули на виступ Юлії Володимирівни не з пустими руками. Переважна більшість отримала «сухпайок» та воду. Також, з окремих джерел, стало відомо про грошові винагороди, який отримував кожен, хто брав активну участь під час промови нардепа.

Дехто прийшов послухати народного депутата через партійну приналежність, інші через цікавість, також були і прихильники «Нового курсу». Проте на майдані були присутні стрияни, які не поділяють її політичну стратегію.

© 245.com.ua

Після проведеної акції, усі гості вирушили до своїх транспортних засобів. У переважній більшості, кожен мав пройти процедуру «переклички», після чого всі вирушили до своїх населених пунктів.

Щодо стриян, які були присутні на виступі нардепа, то важко зрозуміти, чи підтримали вони «Новий Курс». Більшість з них прийшли подивитись на масовість та суть промови, однак у приватних коментарях, не на камеру, частина присутніх погоджувалась з твердженнями Юлії Володимирівни. Хоча, левова частка згадувала її правління на пості Прем’єр-міністра України та обіцянки, які вона давала під час двох революцій.

© 245.com.ua

Автор: Юля Бецко /  245.com.ua

“Також у Стрию небайдужі громадяни роздавали листівки серед місцевого населення із інформацією про діяльність Тимошенко. Дісталась така листівка і мені”, – повідомляє журналіст Кулемет.

Листівки у Стрию

Листівки у Стрию

Листівки у Стрию

Листівки у Стрию

В мережі є достатньо відео, де видно як масовка йде на площу.

Та й таке.

Дарагі маї, таке враження, що наїлася гімна.

Gepostet von Галина Кравцова am Freitag, 2. November 2018