П’ятниця, 2 Грудня

Як називають дітей у Львові та області: популярні й рідкісні імена

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У службі статистики Львівської області розповіли, якими іменами найчастіше називали новонароджених у Львові та області, а також про рідкісні імена малюків з початку 2020 року.

ПОПУЛЯРНІ ЧОЛОВІЧІ ІМЕНА

За першість в популярності серед імен для хлопчиків з 2014 і досі борються Максим та Матвій – ці імена незмінно посідають перше та друге місце в рейтингу. До 2019 в трійку лідерів потрапляло ім’я Артем, та у 2020 році його місце зайняло ім’я Данило.

Перелік найпопулярніших на Львівщині чоловічих імен цього року виглядає так: Максим, Матвій, Данило, Артем, Давид, Владислав, Дем’ян, Олександр, Тимофій, Марко, Денис, Юрій, Андрій, Святослав, Дмитро.

ПОПУЛЯРНІ ЖІНОЧІ ІМЕНА

Незмінно з 2014 року і досі найпопулярнішим ім’ям для дівчаток залишається Софія, а одразу за нею – Анна. Цього року в трійку найпопулярніших імен також потрапило ім’я Вікторія.

Перелік найпопулярніших на Львівщині жіночих імен цього року: Софія, Анна, Вікторія, Анастасія, Вероніка, Емілія, Яна, Дарина, Єва, Соломія, Злата, Марія, Мілана, Марта, Діана.

РІДКІСНІ ЧОЛОВІЧІ ІМЕНА

До переліку «найрідкісніших» за кілька місяців 2020 року увійшли такі чоловічі імена: Алекс, Александер, Влас, Всеволод,  Гордій, Дамір, Даміан, Емір, Ернест, Іоан, Йосиф, Кароль, Клім, Крістіан, Леон, Леонард, Ліонель, Матей, Мартін, Нестор, Оскар, Ратмир, Ренат, Семен, Серафим, Тимон, Філіп, Чарльз, Шее, Юліан, Яким, Яків, Ян.

РІДКІСНІ ЖІНОЧІ ІМЕНА

Також у 2020 році у Львові з’явилися на світ дівчатка, які отримали такі незвичайні імена: Ава, Адель, Амелія, Аріанна, Аріна, Ася, Богдана, Віта, Гюлізар, Дзвенислава, Елеонора, Еліна, Ельвіра, Естер, Емма, Євдокія, Єфросинія, Єлізавета, Ілона, Камілла, Клаудія, Кріа, Лея, Луїза, Лукія, Маріамі, Меліса, Надін, Неллі, Одарка, Ореста, Рената, Сабіна, Сара, Стелла, Тіна, Філомена, Фон, Ярослава.