Вівторок, 27 Лютого

Як дізнатися, що ЛеоКарт активована і який на ній баланс. Інструкція

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У багатьох пасажирів виникає питання: як перевірити рахунок картки ЛеоКарт і дізнатися, що вона активована? Еспресо.Захід розповідає, як дізнатися про баланс на рахунку загальної ЛеоКарт.

Загалом для активації транспортної картки обов’язково потрібно поповнити її баланс. Це може бути сума від 1 грн, однак рекомендована сума поповнення – не менше ніж вартість однієї поїздки.

Перший спосіб – через інформацію на екрані валідатора.

На ньому потрібно натисну розділ “Інформація про квиток”. Тоді прикласти свою транспортну картку і на екрані з’явиться вся інформація про вашу ЛеоКарт.

Другий спосіб – через термінал EasyPay.

Потрібно обрати послугу поповнення гаманця Леокарт. Тоді треба ввести номер вашої картки. У підсумку ви побачити дані про вашу Леокарт.

Третій спосіб – через кіоски “Інтерпрес”.

Потрібно звернутися до продавця в брендованому кіоску, що здійснює продаж карток ЛеоКарт, який має допомогти вам у цьому.

Четвертий спосіб – через застосунок EasyPay.

У ньому потрібно обрати послугу поповнення гаманця ЛеоКарт, тобто написати слово “ЛеоКарт” в пошуку. Тоді ввести номер вашої картки і будь-яку суму у полі поповнення.

П’ятий спосіб – через особистий кабінет.

Перевірити історію транзакцій можна зареєструвавши особистий кабінет на електронній сторінці eshop.leocard.com.ua. Однак, щоб завершити верифікацію облікового запису треба подзвонити на гарячу лінію Центру обслуговування пасажирів по тел. 0800303007. Клієнт під час дзвінку називає номер транспортної картки й електронну адресу на якій створений обліковий запис користувача eshop, тоді вона стає видимою.

Шостий спосіб – через додаток ЛеоКарт (наразі ще не доступний).

У першій половині 2024 року має запрацювати мобільний застосунок ЛеоКарт, зареєструвавшись в якому можна буде легко бачити як історію своїх транзакції на ЛеоКарт, так і поточний баланс.