Середа, 29 Березня

Як безпечно поповнити рахунок мобільного телефону?

Терміново поповнити рахунок будь-якого мобільного оператора сьогодні можна, маючи при собі тільки смартфон з доступом в інтернет і банківську карту. Безпечні платежі з миттєвим зарахуванням коштів робить доступним онлайн-сервіс iPay.ua. Щоб поповнити рахунок з картки, не потрібно завантажувати спеціальний додаток. Переказати кошти на сайті можна без обов’язкової реєстрації, в режимі 24/7, в тому числі при підключенні роумінгу. 

Як поповнити рахунок телефону через інтернет з картки 

Користувачам платіжного порталу iPay.ua. для миттєвого поповнення досить виконати кілька простих кроків: 

  • Пройти за посиланням https://www.ipay.ua/ua/bills/charge-mobile.
  • Вибрати потрібного мобільного оператора в представленому списку. 
  • У новому вікні вписати номер телефону в міжнародному форматі та суму поповнення. 
  • Вказати реквізити картки. Уважно перевірити правильність заповнення даних. 
  • Підтвердити операцію. 

Абонентам слід звернути увагу: для карт MasterCard в графу CVV слід вписати 3-значний код CVC2. Зазначення ​​захисного коду кожного разу підтверджує, що оплату виконує саме власник банківської картки, що дозволяє уникнути шахрайства. 

Ще один спосіб переказу коштів на мобільний — зручна функція «Швидке поповнення рахунку». В такому випадку не потрібно шукати оператора, досить відразу ввести номер телефону і бажану суму. При цьому зареєстровані користувачі отримують додаткові бонуси у вигляді певної кількості балів. 

Переваги стосуються і корпоративних клієнтів — на сайті можна оплатити мобільний за номером договору і провести оплату за банківськими реквізитами. У всіх випадках кошти надходять на рахунок протягом декількох хвилин. Якщо виникає проблема з оплатою, iPay.ua гарантує цілодобову технічну підтримку, та допомогу онлайн-ботів. 

З яких карт можна поповнити мобільний? 

Для онлайн-платежів на iPay.ua підходять як дебетові, так і кредитні картки Visa та MasterCard. Вони мають високий ступінь захисту, що гарантує додаткові заходи безпеки при виконанні фінансових операцій. Щоб транзакція була успішною, необхідно перевірити наступні параметри: 

  • Наявність достатньої кількості коштів на рахунку. 
  • Термін дії картки. 
  • Підключення функції «Оплата через інтернет» з необхідним лімітом. 

Розмір комісії залежить від того, який банк видав карту. Уточнити суму комісійного збору можна в процесі заповнення реквізитів. Деякі тарифи мають мінімальну або нульову ставку. 

Як платити за телефон з карти та убезпечити себе від шахраїв? 

Оплата через інтернет на сайті iPay.ua виключає будь-які шахрайські операції з краденими картками, а також попереджає доступ до даних користувачів. Перевірка стоп-листів виключає використання заблокованих карток. Впровадження протоколу PCI DSS і підтвердження транзакцій за допомогою одноразового коду є золотим стандартом для міжнародних платіжних систем та робить безпечною операцію поповнення мобільного з банківських карт Visa та MasterCard.

*партнерська публікація