Середа, 19 Червня

Як Ан-124 “Руслан” злітав із львівського летовища: захоплюючі фото і відео

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

11 вересня до львівського аеропорту імені Данила Галицького прибув один з легендарних транспортних літаків Ан-124-100 “Руслан”. Про це повідомив споттер аеропорту Юрій Танчин. Споттинг – це особливий вид хобі ведення реєстру літаків, фотографуючи їх.

Антонов, або Ан-124-100 “Руслан” — український літак, який є найбільшим серійним вантажним літаком у світі, а до появи Ан-225 «Мрія» був найбільшим літаком в світі.

Фото: Юрій Танчин

Ці величезні вантажні літаки незмінно привертають увагу людей, навіть якщо просто стоять на аеродромі.

Здається просто неймовірним, що такі масштабні конструкції можуть піднятися в повітря.

Вони використовуються у випадках, коли потрібно в стислі терміни доставити за призначенням величезні турбіни електростанцій, поїзди метро, ​​а також будь-які інші важкі предмети зі значними габаритами.

Фото: Юрій Танчин

Базувалось це повітряне судно у Львові до ранку 12 серпня. Споттери зафіксували неймовірне відео зльоту цього гіганта!

Дальність польоту Ан-124 з максимальним навантаженням 120 тонн становить 5600 км, а з навантаженням 40 т — 11000 км, і за цим показником він переважає американський важкий транспортний літак C-5B Galaxy. Довжина 69,10 м, розмах крила 73,30 м, висота 20,78 м.

Ан-124 призначений для доставки військ, бойової техніки і озброєння, перевезення великогабаритних вантажів в будь-яку точку земної кулі. У літаку широко застосовуються композиційні матеріали. Підлога виконана з титанового сплаву. Максимальна швидкість: 865 км / год Крейсерська швидкість: 800 км / год.