Вівторок, 7 Грудня

Wizzair вслід за Ryanair запроваджує нові обмеження на багаж: що можна везти безкоштовно?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Лоукост Wizz Air вслід за Ryanair вводить схожі нові правила. З 1 листопада безкоштовно можна буде провезти лише малий предмет ручної поклажі. Про це пише lowcostavia.com.ua.

Угорський лоукост Wizz Air вводить суттєві зміни в правила перевезення ручної поклажі. З 1 листопада, пасажири зможуть брати з безкоштовно собою лише одну сумку ручної поклажі розміром не більше 40 x 30 x 20 см, яка розміщується під сидінням попереду. Щоб перевезти велику ручну поклажу, доведеться доплачувати!

Які правила діють зараз в Wizz Air?

Пасажири, які не придбали послугу пріоритетної посадки, можуть безкоштовно взяти на борт одну меншу сумку ручної поклажі, а більшу сумку потрібно теж безкоштовно здати у багажне відділення на стійці реєстрації.

Нові правила перевезення ручної поклажі Wizz Air з 1 листопада 2018 року

  • усім пасажирам дозволено безкоштовно взяти до салону одну сумку розміром не більше 40 x 30 x 20 см, яка розміщується під сидінням попереду
  • пасажирам, які придбали послугу WIZZ Priority (від 5 євро), дозволено додатково взяти до салону валізу на колесах, розмір якої не перевищує 55 x 40 x 23 см.
  • Компанія Wizz Air також вводить новий тип зареєстрованого багажу вагою 10 кг (від 7 євро) додатково до існуючих 20 та 32 кг.

Ці зміни стосуються клієнтів, які забронювали авіаквитки з 10 жовтня 2018 року для поїздок з 1 листопада.

Придбати квитки згідно з новою політикою ручної поклажі можна з 10 жовтня 2018 року для подорожей з 1 листопада. Якщо пасажири подорожують 1 листопада 2018 року або пізніше за квитками придбаними до 10 жовтня без послуги WIZZ Priority, до їх бронювання буде автоматично додано зареєстрований багаж вагою 10 кг. Якщо пасажири вже придбали зареєстрований багаж вагою 20 або 32 кг, до їх бронювання буде безкоштовно додано послугу WIZZ Priority.

Детальніше про усі зміни ви можете дізнатись на сайті авіакомпанії Wizz Air.

Скільки буде коштувати перевезення великої ручної поклажі?

Пасажири, які хочуть взяти з собою велику і малу ручну поклажу можуть докупити послугу Wizz Priority за ціною від 5 євро.

Також буде можливість купити “міні” реєстрований багаж за 7 євро і здати велику ручну поклажу на стійці реєстрації.

В кінці серпня авіакомпанія Ryanair оголосила про зміни правил перевезення ручної поклажі.

Які правила діють зараз в Ryanair?

Пасажири, які не придбали послугу пріоритетної посадки, можуть взяти на борт лише одну меншу сумку ручної поклажі (до 35 x 20 x 20см), а більшу сумку (розмірами 55 x 40 x 20см) дуже часто доводиться здавати в багажний відсік перед посадкою у літак (безкоштовно).

Нові правила перевезення ручної поклажі Ryanair з 1 листопада 2018 року

  • Пасажири, які придбали послугу пріоритетної посадки (ціна від 6 євро) можуть брати з собою в салон 2 предмети ручної поклажі (тут без змін)
  • Розміри малої ручної поклажі збільшено з 35 х 20 х 20 см до 40 х 20 х 25 см
  • Пасажири, які не придбали послугу пріоритетної посадки безкоштовно можуть брати лише один предмет малої ручної поклажі розмірами до 40 х 20 х 25 см
  • Пасажири, які не придбали послугу пріоритетної посадки і хочуть перевезти другий предмет ручної поклажі, можуть докупити новий тип реєстрованого багажу за 8 євро і здати його на стійці реєстрації.
  • Зміни починають діяти з 1 листопада 2018 р. на всіх рейсах для всіх пасажирів (включно з тими, хто вже купив квитки)
  • Пасажирам, що мають куплені квитки на рейси після 1 листопада і не погоджуються на нові зміни – авіакомпанія пропонує повне повернення коштів.

Чому Ryanair вносить ці зміни?

Щоб зменшити кількість затримок рейсів, що викликані великою кількістю клієнтів, які здійснюють посадку з двома одиницями ручної поклажі.

Який безкоштовний багаж буде включений в ціну квитка Ryanair з 1 листопада?

З 1 листопада в ціну квитка (без жодних доплат) буде включено перевезення одного предмета малої ручної поклажі.

Як змінилися розміри безкоштовної малої ручної поклажі?

Ryanair збільшив розміри малої ручної поклажі з 35 х 20 х 20 см до 40 х 20 х 25 см

Permiter bag sizer 42x20x30 см –  це розмір залізної рамки для вимірювання розмірів ручної поклажі.

Що це за новий тип реєстрованого багажу?

Ryanair вводить новий “міні” реєстрований багаж за зниженою ціною. Фактично, це велика ручна поклажа розмірами до 55 x 40 x 20 см вагою до 10 кг, яку можна здати на стійці реєстрації у багажний відсік. Такий багаж коштує €8 при купівлі квитка та €10 якщо докуповувати пізніше.

Стандартний реєстрований багаж вагою до 20 кг зараз коштує від 25 євро, тож якщо вам потрібно перевезти велику кількість рідини чи інші предмети, які заборонено в ручній поклажі, то можна зекономити і скористатися цією альтернативою міні багажу за 8 євро. Але зауважте, що ви можете докупити лише одне місце міні-реєстрованого багажу на пасажира.

Придбання нового типу багажу доступне з 1 вересня.

Що буде якщо я прийду на посадку з великою ручною поклажею не оплативши жодну з перелічених послуг?

Вам доведеться заплатити 25 євро і вашу велику ручну поклажу помістять в багажний відсік.

Що буде, якщо я прийду на посадку лише з малою ручною поклажею, але дещо більше дозволених розмірів?

Якщо персонал Раянейр попросить помістити у рамку для вимірювання вашу поклажу і вона туди не поміститься, то вам доведеться заплатити 25 євро і вашу ручну поклажу помістять в багажний відсік.

Share.