Понеділок, 27 Червня

Wizz Air відкрив десятий напрямок із львівського летовища “Львів-Копенгаген”

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У неділю, 3 березня, авіакомпанія Wizz Air розпочала виконувати польоти за маршрутом Львів-Копенгаген. Це перший новий напрямок, який відкриває аеропорт «Львів» у літньому сезоні 2019 року.

Рейс буде виконуватись двічі на тиждень – у середу та неділю. Приліт у Львів – 19:15, виліт – 19:45. Вартість квитка в одну сторону стартує від 909 грн.

3 березня з Копенгагена прибули 57 пасажирів, у зворотному напрямку відлетіли 99 осіб.

Приємною особливістю рейсу стало те, що його обслуговувала україномовна команда, яка складалась переважно з чарівних дівчат. То ж вони створювали додатковий весняний настрій для пасажирів у сонячному Львові та у, недільному похмурому, Копенгагені.

© facebook.com/LvivAirport

Wizz Air літає до столичного аеропорту «Каструп», що розташований приблизно за 8 км від центру Копенгагена.

Нагадаємо, авіакомпанія Wizz Air у літньому сезоні, який починається 31 березня, суттєво змінює частотність на п’яти напрямках: у Братиславу, Гданськ, Берлін, Вроцлав та Дортмунд.

До того ж, слід відзначити і географію польотів авіакомпанії Wizz Air – вона зараз розширяється до шести країн Європи: Польща, Німеччина, Англія, Литва, Словаччина та Данія.

Нагадаємо, угорський лоукост-перевізник WIZZ AIR відновив свою роботу у МА «Львів» ім. Данила Галицького усередині 2017 році, відкривши рейси у Вроцлав та Берлін.

У березні 2018 року – додано ще три: у Дортмунд, Гданськ та Катовіце. Згодом було вирішено почати польоти у Лондон-Лутон. У кінці жовтня стартували рейси у Вільнюс та Братиславу, в середині грудня – у Франкфурт-Хан. І ось сьогодні – у Копенгаген.

Отож, останні зміни виведуть WIZZ AIR у абсолютні лідери серед перевізників, які здійснюють рейси з/до аеропорту «Львів»: авіакомпанія буде виконувати польоти у 10 напрямках, у шість країн Європи. А частотність у літній сезон сягне 31 рейсу в тиждень.

Share.